Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Pakruojo verslininkė: prasigėrusio kaimo įvaizdis – skaudus

Pakruojo verslininkė: prasigėrusio kaimo įvaizdis – skaudus

LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Gintauto Kniukštos nuotrauka.

Aplink Lietuvą keliaujantys LRT RADIJO žurnalistai Edvardas Kubilius ir Rūta Kupetytė artėja prie kelionės pabaigos ir šiuo metu lankosi šiaurinėje Lietuvos dalyje. Čia sutikti žmonės palietė opią temą – alkoholizmą.

Žagarėje sutikta Jelena turėjo darbą, gyveno, kaip pati sako, labai gerai, tačiau šiandien moteris registruota darbo biržoje ir gauna 102 eurus.

Yra girtaujančių žmonių, neslėpsiu, tačiau tikrai nėra taip, kad visi būtų prasigėrę. Tačiau kodėl jūs nepaklausiate, kodėl žmonės geria? Manau, kad iš nusivylimo. Nėra žmogui į ką įsikabinti…

Ji pasakoja, kad kartais paravi darželius, taip užsidirba vieną kitą eurą ir sunkiai suduria galą su galu. Tačiau, kaip teigia žurnalistas E. Kubilius, moteris nusiteikusi optimistiškai, nepaisant to, kad gyvenimas sunkus.

Be to, Jelena nesutinka su prasigėrusio kaimo įvaizdžiu.

„Yra girtaujančių žmonių, neslėpsiu, tačiau tikrai nėra taip, kad visi būtų prasigėrę. Tačiau kodėl jūs nepaklausiate, kodėl žmonės geria? Manau, kad iš nusivylimo. Nėra žmogui į ką įsikabinti, gal jis dėl to geria.

Pvz., įmonė reorganizuojama, žmogus netenka darbo. Jei žmogus netenka pamato po kojomis, alkoholis – lengviausia išeitis. Ne visi juk žmonės stiprūs“, – įsitikinusi pašnekovė.

Po reorganizacijos ir pati netekusi darbo, moteris dabar jo sakosi nerandanti.

„Man – 50 metų, kur tu dabar bėgsi? Išsilavinimas – nebaigtas aukštasis. Rusų kalba ir literatūra. Kam ji dabar reikalinga? Sutikit – niekam absoliučiai“, – įsitikinusi Jelena.

 

Parašykite komentarą

Top