Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Pirmasis Pasvalio rajono savivaldybės tarybos posėdis

Pirmasis Pasvalio rajono savivaldybės tarybos posėdis

Įvyko pirmasis 2019–2023 metų kadencijos Pasvalio rajono savivaldybės tarybos posėdis. Posėdžio pirmojoje dalyje pirmininkavo Pasvalio rajono savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkė Vitutė Povilionienė.

Posėdis prasidėjo Pasvalio muzikos mokyklos mokinių pasirodymu, po jo posėdžio pirmininkė pakvietė sugiedoti Lietuvos himną.

Naujai išrinkti Tarybos nariai, uždėję ranką ant Lietuvos Respublikos Konstitucijos, vienas po kito prisiekė: „Gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, sąžiningai atlikti visas Savivaldybės tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus“.

Iš viso naujų Tarybos narių šioje kadencijoje – šeši: Gediminas Andrašiūnas, Remigijus Janušis, Antanas Kairys, Stanislovas Kiudis, Igoris Malinauskas ir Algirdas Mulevičius.

Po gausybės sveikinimų posėdžiui toliau pirmininkavo Savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas. Jis sakė, kad ir prisiekiant 7 kartą atstovauti rajono gyventojams, kaskart jaudulys vis toks pat.

Jis tikisi, jog naujoji Savivaldybės taryba susitelks darbams dėl mūsų krašto ir, nepaisant neišvengiamų nuomonių išsiskyrimo, atras būdų sutarti, gerbs vieni kitus ir sieks bendro tikslo – noro rasti sprendimus iškilusioms problemoms.

Savivaldybės meras dėkojo visiems sveikintojams – tiems, kurie pakilo į tribūną pasveikinti ir tiems, kurie sveikino asmeniškai.

Antroji posėdžio dalis prasidėjo jau po pietų, kurioje buvo patvirtinta darbotvarkė, Savivaldybės meras pristatė sprendimo projektą dėl Pasvalio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus ir Administracijos direktoriaus pavaduotojo atleidimo iš pareigų ir pavedimo laikinai eiti

Administracijos direktoriaus pareigas, buvo išrinkta slapto balsavimo komisija, Savivaldybės mero pavaduotoju buvo išrinktas Stanislovas Kiudis, Administracijos direktoriumi – Povilas Balčiūnas.

siandien. info ir Pasvalio rajono savivaldybės administracijos informacija

Parašykite komentarą

Top