Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Premjerė: „Thermo Fisher Scientific“ padalinys leido padidinti reagentų gamybą

Premjerė: „Thermo Fisher Scientific“ padalinys leido padidinti reagentų gamybą

www.siandien.info, lrv.lt

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė dalyvavo nuotoliniame „Thermo Fisher Scientific“ padalinio atidaryme.

„Thermo Fisher Scientific Baltics“ dirba beveik 1 300 aukštos kvalifikacijos specialistų – tai vienas didžiausių privačių mokslinių tyrimų centrų Rytų ir Vidurio Europos regione.

Anot premjerės, naujausiais moksliniais pasiekimais grįstas gamybos procesas ir padidėjęs reagentų gamybos bei tiekimo tempas suteikia viltį, kad galėsime dar greičiau testuoti ir nustatyti viruso židinius, paspartinsime vakcinų gamybą ir tiekimą. Be to, sukurta naujų darbo vietų aukščiausios kvalifikacijos specialistams.

„Man ypač džiugu šiandien kalbėti ne apie būtinus ribojimus, apsaugos priemones, bet apie kūrybišką mokslo, technologijų, verslo bendradarbiavimą, todėl noriu Jums dar kartą padėkoti už parodytą lyderystę ir veržlumą šiuo sudėtingu laikotarpiu. Reikšmingai prisidėdami prie itin reikalingų procesų, Jūs esate pats tikriausias lyderystės pavyzdys“, – sakė premjerė.

Naujasis „Thermo Fisher Scientific“ padalinys leido bendrovei padidinti reagentų gamybą ir tiekimą bendrovėms, vystančioms mRNR technologija grįstas vakcinas ir terapijos preparatus, tarp jų – ir vakcinas nuo COVID-19. Gamyba pradėta gruodžio pradžioje.

Parašykite komentarą

Top