Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Prenumeruokime laikraštį ŠIANDIEN

Prenumeruokime laikraštį ŠIANDIEN

Mūsų ŠIANDIEN yra kertiniai akmenys, iš kurių statome savo ateitį. Jeigu tie akmenys yra menki, tai mūsų gyvenimo rūmai taip pat bus menki.
Orison S. Marden, rašytojas

Nuoširdžiai kviečiame užsiprenumeruoti lietuvišką laikraštį ŠIANDIEN 2021 metams. Jau ketvirti metai mūsų leidinio puslapiuose randasi vietos paprastų žmonių portretams, jauniesiems talentams, mūsų tautos istorijai, kultūrai, tradicijoms ir papročiams. Kaip ir mažiems miesteliams, smulkiems ūkininkams, kaimo šviesuoliams ar išeivijai.

Neatsitiktinai mūsų leidinio ŠIANDIEN moto – „Ateitis kuriama šiandien“. Tik nuo mūsų šiandien priklauso, kaip gyvensime ateityje, ar pavyks išsaugoti kertines žmonijos vertybes: tikėjimą, šeimą ir tautinę valstybę. Gerovės valstybės sąvoka nėra mistinė kategorija, mes galime gyventi visuomenėje, kuri gerbia kiekvieną Žmogų ir mus maitinančią bei rengiančią Gamtą.
Kviečiame kurti ateitį šiandien. Ir su ŠIANDIEN. Užprenumeruokite ŠIANDIEN savo šeimai, bendruomenei, bibliotekai, mokyklai. Prenumerata iki 2020 m. gruodžio 20 d. priimama visuose Lietuvos pašto skyriuose, www.prenumeruok.lt , el.p. info@siandien.info,

Pagarbiai,
Gintautas Kniukšta, vyriausiasis redaktorius

Parašykite komentarą

Top