Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Prezidentūroje dirba ir grožio specialistės

Prezidentūroje dirba ir grožio specialistės

www.siandien.info

Prezidentūroje dirba trys grožio specialistės, besirūpinančios ne tik prezidentu ir jo komandos nariais, bet ir pirmosios ponios Dianos Nausėdienės išvaizda, skelbia portalas „Delfi.lt“. Portalo teigimu, Prezidento kanceliarijoje dirba kirpėja, kartu su grimere įsidarbinusios pačioje prezidento kadencijos pradžioje, praėjus keliems mėnesiams po inauguracijos.

Antroji grimerė prisijungė tik po kurio laiko. Tačiau, anot šaltinio, kanceliarijoje dirbančios specialistės didžiąją laiko dalį skiria ne prezidentui, o pirmosios ponios reprezentaciniai išvaizdai. „Kokiais 85–90 proc. tai yra pirmosios ponios išvaizdai“, – „Delfi“ pasakojo jis.

Prezidento įstatymas numato, kad šalies vadovo sutuoktiniui atstovavimo šalies viduje ir užsienyje išlaidos apmokamos atsiskaitytinai. Tačiau galimybė samdyti darbuotojus, kurie talkintų pirmajai poniai, teisės akte nėra numatyta. Kaip nurodo „Delfi“, Prezidentūros pasiteiravus apie kiekvienos darbuotojos užimamas pareigas ir tai, ar į jas įeina makiažo, šukuosenos darymas pirmajai poniai D. Nausėdienei, Prezidento institucija konkrečiai kalbėti vengė.

Prezidentūra nurodė, kad kanceliarijos Bendrųjų reikalų departamento Ūkio administravimo skyriuje dirba trys reprezentacinį pasirengimą užtikrinančios specialistės. lrp.lt nuotr.

Anot „Delfi“ atsiųsto atsakymo, reprezentaciniam pasirengimui vykdant šalies vadovo funkcijas užtikrinti yra pasitelkiami kanceliarijoje įdarbinti specialistai. „Šios specialistės taip pat padeda pasirengti reprezentaciniams renginiams ir prezidento komandos nariams bei pirmajai poniai – vietos bei užsienio vizitų metu, susitikimuose su Lietuvos visuomeninių, pilietinių organizacijų atstovais, oficialios tarptautinės diplomatijos renginiuose, kuomet pirmoji ponia atstovauja šalį kaip valstybės vadovo sutuoktinė“, – teigiama komentare.

Prezidentūra nurodė, kad kanceliarijos Bendrųjų reikalų departamento Ūkio administravimo skyriuje dirba trys reprezentacinį pasirengimą užtikrinančios specialistės. Kokiu etatu dirba kiekviena darbuotoja G. Nausėdos atstovai „Delfi“ nenurodė, tačiau pateikė bendrą jų užimamų etatų skaičių – 2,4 etato. Informacijos, kiek laiko kiekviena specialistė dirba prezidentūroje, šalies vadovo atstovai nepateikė.

Parašykite komentarą

Top