Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Vilija Blinkevičiūtė džiaugiasi kartu su Andriumi Kubiliumi: į Briuselį atstovauti Lietuvos ji važiuos ketvirtą kartą

Vilija Blinkevičiūtė džiaugiasi kartu su Andriumi Kubiliumi: į Briuselį atstovauti Lietuvos ji važiuos ketvirtą kartą

www. siandien. info

Lietuvą atstovausiantiems politikams Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) įteikė EP narių pažymėjimus. Iškilminga įteikimo ceremonija penktadienį vyko Seimo Kovo 11-osios salėje.

Vyriausioji rinkimų komisija priėmė sprendimus panaikinti į Europos Parlamentą išrinktų Seimo narių Pauliaus Saudargo ir Aurelijaus Verygos mandatus.

Priimti sprendimai dėl Seimo narių Pauliaus Saudargo ir Aurelijaus Verygos mandatų panaikinimo
Seimo nario pareigos yra nesuderinamos su Europos Parlamento nario pareigomis ir jie apsisprendė pasirinkti Europos Parlamento nario mandatus. 

Abu šie Seimo nariai palieka pareigas Lietuvos parlamente, nes Seimo nario pareigos yra nesuderinamos su Europos Parlamento nario pareigomis ir jie apsisprendė pasirinkti Europos Parlamento nario mandatus. 

Pageidavimą pasitraukti iš Seimo Paulius Saudargas ir Aurelijus Veryga patvirtino atsiųsdami raštiškus prašymus VRK. 

Posėdžio metu VRK nariai vienbalsiai priėmė sprendimus abiejų Seimo narių prašymus tenkinti. Pauliaus Saudargo ir Aurelijaus Verygos kaip Seimo narių paskutinė darbo diena – liepos 15-oji. 

Vilija Blinkevičiūtė džiaugiasi kartu su Andriumi Kubiliumi. Vilija į Briuselį atstovauti Lietuvą važiuos ketvirtą kartą, o Andrius – antrą. www.lrytas.lt nuotr.

Parašykite komentarą

Top