Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Respublikos Prezidentas pareiškė užuojautą dėl ilgametės Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos prezidentės, aktyvios visuomenininkės Grasildos Makaravičienės mirties

Respublikos Prezidentas pareiškė užuojautą dėl ilgametės Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos prezidentės, aktyvios visuomenininkės Grasildos Makaravičienės mirties

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė užuojautą dėl ilgametės Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos prezidentės, aktyvios visuomenininkės Grasildos Makaravičienės mirties.

Grasilda Makaravičienė. Asmeninio archyvo nuotrauka.

„Visada aktyviai gynusi pagyvenusių asmenų interesus ir jų teises, visada kalbėjusi drąsiai ir be užuolankų, Grasilda Makaravičienė buvo tapusi senjorų balsu ir veidu“, – rašoma Prezidento užuojautoje.

Pasak šalies vadovo Grasilda Makaravičienė nuolat važinėdavo po Lietuvą, aplankydama net ir atokius rajonus, dalyvaudavo ten vykstančiuose asociacijos renginiuose ir bendraudavo su vietiniais žmonėmis, labai gerai žinojo jų nuota.ikas, mokėjo jas paversti į dalykinę kalbą ir būti stipriu partneriu, sprendžiant senjorams aktualius socialinius klausimus.

„Grasilda Makaravičienė ir sulaukusi vyresnio amžiaus mums visiems buvo įkvepiantis aktyvaus, plačiai mąstančio, matančio kito žmogaus rūpesčius labiau nei savo negalavimus, nepaisant visko besidžiaugiančio savo šeima žmogaus pavyzdys“, – sako Prezidentas.

Šalies vadovas dėl šios netekties pareiškė nuoširdžią užuojautą Grasildos Makaravičienės šeimai, artimiesiems, visai Pagyvenusių žmonių asociacijos bendruomenei.

Parašykite komentarą

Top