Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Naujas ŠIANDIEN numeris: „Kai iš valdžios balno bus išblokšti savanaudžiai ir ištižėliai, tada galėsime ištarti: „Mes jau turime savo valstybę!“.

Naujas ŠIANDIEN numeris: „Kai iš valdžios balno bus išblokšti savanaudžiai ir ištižėliai, tada galėsime ištarti: „Mes jau turime savo valstybę!“.

www.siandien.info

„Studentai Mečislovą Treinį  prisimena  kaip išskirtinai šiltą, ramų ir draugišką dėstytoją. Jis buvo ir labai demokratiškas vadovas, santykius su pavaldiniais, kolegomis ir kitais žmonėmis grindė pasitikėjimu ir bendryste..  

Mečislovo Treinio gyvenimas idealiai iliustruoja tikruosius žmogaus gyvenimo šioje žemėje tikslus: nuolat save tobulinti ir nuolat gerinti bei gražinti supantį pasaulį. Ne veltui už ištikimybę teisingumui, pilietiškumui, už nuoseklų ir vaisingą darbą jis apdovanotas Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi.

Tie, kurie turėjo progą iš arčiau pažinti ir bendrauti su profesoriumi, vienu balsu tvirtina, kad po jo žmogiško kuklumo skraiste glūdėjo unikali, daugiaplanė asmenybė. Įdomu, ką pasakytų profesorius apie savo valstybę šiomis dienomis, kai tautos ir jos žemės jungtis yra gerokai susilpnėjusi, kai globalizmo banga įžūliai šluoja tokias pamatines vertybes kaip tikėjimas, šeima, tautinė valstybė?

Galimybę kurti ateitį patiems jis vadino didžiąja privilegija. Mečislovas Treinys 1997 m. rašė: „Kai būsime nebe dvasios klajūnai, kai būsime vieningi, gerbsime save, kai išugdysime kultūrą savyje, kai Lietuvos valstybė mus apgins nuo niekadėjų, kai iš valdžios balno bus išblokšti savanaudžiai ir ištižėliai, tada galėsime ištarti: „Mes jau turime savo valstybę!“.

Tik tokią Lietuvą gerbs pasaulis. Tik tokiai Lietuvai be abejonės galėsime aukotis. Tad kiekvienas artinkime rytojų“.

Naujas laikraščio ŠIANDIEN numeris ir jo priedas „Žemaitija“(Mona Žemaitėjė) prekyboje jau rytoj.  Laikraščio prenumerata 2022 metams priimama visuose Lietuvos pašto skyriuose, www. prenumeruoti.lt, www. prenumeruok.lt   

Parašykite komentarą

Top