Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Rusija bombarduoja Kijevą. Ar tai atsakas į ES lyderių sprendimą?

Rusija bombarduoja Kijevą. Ar tai atsakas į ES lyderių sprendimą?

Kijevas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

 www.siandien.info, spaudos pranešimai

Praėjus kelioms valandoms po to, kai Rusija smogė gyvenamiesiems pastatams Kyjive, ukrainiečių vyriausybė šiandien paragino Vokietijoje susirinkusius Didžiojo septyneto (G-7) šalių lyderius atsiųsti Ukrainai daugiau ginklų ir įvesti papildomas sankcijas Maskvai.

„G-7 aukščiausiojo lygio susitikimas turi atsakyti didesnėmis sankcijomis Rusijai ir daugiau sunkiosios ginkluotės Ukrainai. Nesveikas Rusijos imperializmas turi būti nugalėtas“, – tviteryje parašė Ukrainos užsienio reikalų ministras Dmytro Kuleba.

Ketvirtadienį vykusioje EVT sesijoje Europos lyderiai pritarė ES šalies kandidatės statuso suteikimui Ukrainai ir Moldovai

„Jau kelis mėnesius Ukrainos tauta herojiškai kovoja prieš Kremliaus karine agresiją. Tai yra kova už Ukrainos laisvę ir suverenitetą, bet taip pat už demokratiją ir galimybę priimti sprendimus dėl savo šalies ateities. Ukraina pasirinko Europos kelią ir mūsų bendras vertybes. Ji jau įrodė, kad yra pasirengusi kovoti dėl to savo krauju. Ukrainos ateitis yra Europos Sąjungoje“, – kalbėjo Prezidentas G. Nausėda.

Parašykite komentarą

Top