Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Pokalbis – diskusija savaitraščio „ŠIANDIEN” 50-ąjį numerį pasitinkant

Pokalbis – diskusija savaitraščio „ŠIANDIEN” 50-ąjį numerį pasitinkant

Savaitraščio ŠIANDIEN skaitytojus pasiekė 50 – asis numeris .

„Viliamės, kad skaitydami mūsų leidinį Jūs niekada nesijaučiate vieniši.

Net ir sudėtingomis sąlygomis dirbame iš širdies, stengiamės skleisti optimizmo ir pozityvumo daigus, nepamiršti mūsų valstybės istorijos, kultūros ir tradicijų.

Mums rūpi gyvas žmogaus ryšys su žmogumi ir gamta, Tėvyne ir išeivija.Todėl leidžiamės į tarpusavio pasitikėjimo, išminties ir dvasingumo paieškas. Nuoširdžiai dėkoju Jums už bendrystę ir tikiu Jūsų palaikymu.
Mąstykime, atraskime, skleiskime. Ženkime į gyvenimo pilnatvę su savaitraščiu ŠIANDIEN”, – sako redaktorius Gintautas Kniukšta.

Kodėl mums šiandien dar reikia popierinio laikraščio?


Penktadienį, gegužės 31 d. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje įvyko pokalbis – diskusija, savaitraščio „ŠIANDIEN” 50-ąjį numerį pasitinkant.


Diskusijoje dalyvavo savaitraščio redaktorius Gintautas Kniukšta, filosofas, rašytojas dr. Arvydas Juozaitis, Nepriklausomybės akto signataras dr. Audrius Rudys, ekonomistas Romaldas Abugelis, grafikos dizainerė Gintarė Stokonytė, astrologė Vaiva Budraitytė, tapytojos Gražina Vitartaitė, Gražina – Murelytė Ajauskienė, Smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos pirmininkė Dalia Matukienė ir kiti.

Koncertavo Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos moksleiviai –respublikinių, tarptautinių konkursų lauretai – J. Dovidas, H. Gedmantas, L. Eigėlis, F. Pavlovas, Ž. Varkala. (Mokytojai – M. Bilkienė, A. Barzinskas, G. Pamakštys)

Veikė dailininko Aloyzo Stasiulevičiaus tapybos darbų paroda.

Plačiau – artimiausiame savaitraščio ŠIANDIEN numeryje.

Parašykite komentarą

Top