Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Skvernelis žada imtis ekonomikos gaivinimo

Skvernelis žada imtis ekonomikos gaivinimo

www.sianndien. info

Premjeras Saulius Skvernelis tikisi, kad lūžis kovoje su koronavirusu jau pasiektas, o šiuo metu svarbu pradėti gaivinti šalies ekonomiką.
Socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje antradienio rytą S. Skvernelis rašo, jog nori tikėti, kad lūžis kovoje su koronavirusu jau pasiektas, todėl dabar svarbu imtis priemonių, kurios padėtų lėtėjančiai ekonomikai atsigauti.

„Rezultatus sužinosime kiek vėliau, tačiau noriu tikėti, jog mums pavyko ir lūžis buvo pasiektas. Dabar turime imtis ekonominio failo ir galutinai identifikuoti sritis, kuriose būtų galima atnaujinti kai kurių verslų veiklą. Savaime suprantama, laikantis griežčiausių saugumo reikalavimų. Be to, turime spartinti ekonomikos skatinimo plano įgyvendinimą. Šiandien pat to viso to ir imsimės”.

„Tikrai matosi, kad situacija, galima sakyti, yra sukontroliuota, nebematome nevaldoma plitimo, tikrai nesikartoja tokia situacija, kaip pietų Europos valstybėse, ir tai suteikia tam tikro optimizmo“, – Žinių radijui antradienį sakė prezidento patarėjas ekonomikai Simonas Krėpšta.

Parašykite komentarą

Top