Jūs esate
Pagrindinis > Politika > Socialdemokratai persigalvojo – nori valdyti valstybę toliau

Socialdemokratai persigalvojo – nori valdyti valstybę toliau

verslaspolitika.lt

Šeštadienį LSDP nutarė trauktis iš valdančiosios koalicijos, tačiau po dviejų dienų Seimo socialdemokratų frakcijos nariai persigalvojo – jie nori valdyti valstybę toliau.

„Tokios pozicijos dauguma Seimo socialdemokratų frakcijos narių nusprendė laikytis norėdami išsaugoti valstybės politinį, socialinį bei ekonominį stabilumą“, – teigia LSDP frakcijos seniūnas A. Palionis.

Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) ir Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos (LSDP), atsižvelgdamos į susidariusią politinę situaciją ir siekdamos tęsti šios kadencijos Seime pradėtus darbus, sudarė LVŽS ir LSDP frakcijų koaliciją. Abiejų frakcijų seniūnų – Ramūno Karbauskio ir Andriaus Palionio – pasirašytame dokumente išreiškiama tolesnė parama XVII Vyriausybės programai ir veiklai.

LVŽS frakcijos seniūno R. Karbauskio teigimu, „tai – svarbus LVŽS ir LSDP frakcijų žingsnis, sukuriantis kokybiškai naują politinę situaciją, kuri mums garantuoja bendrą darnų darbą ir įsipareigojimų rinkėjams įgyvendinimą. Didžiosios dalies LSDP frakcijos Seime narių apsisprendimas toliau dirbti kartu rodo atsakingą požiūrį į Valstybę ir jos žmones.“

 

Parašykite komentarą

Top