Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Susitiko su Moldovos prezidente

Susitiko su Moldovos prezidente

www.siandien.info

Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos paraštėse Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su Latvijos Prezidentu Egiliu Levitu, Estijos Prezidente Kersti Kaljulaid ir Lenkijos Prezidentu Andrzejumi Duda.

Susitikime daugiausia dėmesio skirta saugumo regione ir pasaulyje klausimams, įvertintos  neseniai pasibaigusios karinės pratybos „Zapad“. Valstybių vadovai vieningai sutarė stebėti situaciją nedemokratinėje kaimynystėje bei Baltarusijos ir Rusijos karinės integracijos procesus.

Kalbėdamas apie Baltarusijos vykdomą hibridinę ataką šalies vadovas dėkojo kaimyninių valstybių Prezidentams už parodytą solidarumą dėl Lietuvos prašymo dislokuoti NATO kovos su hibridinėmis grėsmėmis paramos grupę.

AP nuotraukoje – Moldovos prezidentė M. Sandu

Valstybių vadovai taip pat aptarė situaciją Afganistane bei naujas partnerystes siekiant taikos ir stabilumo Indijos ir Ramiojo vandenyno regione.

Prezidentas taip pat susitiko su Moldovos Prezidente Maia Sandu. Susitikime Prezidentas su M. Sandu akcentavo, kad svarbu išnaudoti visas galimybes siekiant reformų įgyvendinimo ir negrįžtamai įtvirtinti Moldovos eurointegracijos pastangas.

Parašykite komentarą

Top