Jūs esate
Pagrindinis > Verslas > Tradicinėje pramonėje vietą randa pažangiausios technologijos

Tradicinėje pramonėje vietą randa pažangiausios technologijos

Gegužės 12 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė įmonėje „Vilniaus duona“, kurioje atidarė moderniausią kepyklą Baltijos šalyse.

Beveik 11 tūkst. kvadratinių metrų užimančioje kepykloje, kurios įrengimas kainavo beveik 10 mln. eurų, dirbs 142 darbuotojai.

LR Prezidento kanceliarijos nuotr./R. Dačkaus nuotr./www.lrp.lt
LR Prezidento kanceliarijos nuotr./R. Dačkaus nuotr./www.lrp.lt

„Įmonės, savo veikloje naudojančios pažangiausias technologijas, yra geras pavyzdys. Inovacijos ateina ir į tradicinę pramonę. Jų diegimu, verslo efektyvumo didinimu pagrįsta tradicinė pramonė yra labai svarbi visai Lietuvos ekonomikai“, – sakė šalies vadovė.

Išskirtinė kepyklos naujovė – patalpa, kurioje oras yra 10 tūkstančių kartų švaresnis nei įprastai. Dėl to šioje patalpoje bus užtikrintas ilgesnis produktų galiojimo terminas nenaudojant jokių konservantų. Toks „švarus kambarys“ yra vienas iš pirmųjų visame regione.

Išskirtinė kepyklos naujovė – patalpa, kurioje oras yra 10 tūkstančių kartų švaresnis nei įprastai.

Kalbėdama susirinkusiesiems Prezidentė pabrėžė socialinės atsakomybės svarbą. „Vilniaus duona“ dalyvauja įvairiose labdaros akcijų. Įmonė įdarbina prieglobsčio Lietuvoje paprašiusius žmones iš Afganistano, Ukrainos, Baltarusijos. Valstybės vadovės teigimu, socialinės atsakomybės diegimas versle ne tik užtikrina darbuotojų lojalumą bei visuomenės pagarbą, bet ir kuria naujus sąžiningo verslo etikos standartus.

„Vilniaus duona“ – seniausia duonos gamintoja regione, veikianti daugiau kaip 130 metų. Investuodama į gamybos pajėgumų didinimą ir nuolat plėsdama savo produkcijos eksporto rinkų geografiją, įmonė reikšmingai prisideda prie Lietuvos maisto pramonės sektoriaus plėtros ir pažangos. 2015 m. bendrovės apyvarta siekė 30 mln. eurų.

Parengta pagal Prezidentės spaudos tarnybos inform., www.lrp.lt

Parašykite komentarą

Top