Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Memorandumas dėl lietuviško maisto pristatymo renginių Japonijoje

Memorandumas dėl lietuviško maisto pristatymo renginių Japonijoje

Siekiant stiprinti Japonijos ir Lietuvos bendradarbiavimą žemės ūkio srityje žemės ūkio ministras Giedrius Surplys ir Japonijos– Lietuvos mainų cento vadovas Kenjiro Tamaki pasirašė memorandumą dėl lietuviško maisto pristatymo renginių Japonijoje.

„Apie Kenjiro Tamaki veiklą išgirdau vos pradėjęs dirbti. Šis modelis, kai vietos nevyriausybinė organizacija gali puikiai atstovauti Lietuvos verslo interesams, gali būti pritaikytas ir kitose šalyse.

Mes palaikome gerus santykius ir bendradarbiaujame jau eilę metų, tačiau šiandienos memorandumo pasirašymas yra ateities partnerystės užtvirtinimas. Jūs visada turėsite mūsų palaikymą, draugystę. Tikiu, kad su jūsų pagalba iki 2020 m. Olimpinių žaidynių visa Japonija žinos ir vertins lietuviškus produktus“, – dėkodamas K. Tamaki kalbėjo ministras G. Surplys.

Šio memorandumo tikslas – populiarinti Lietuvos žemės ūkį Japonijoje organizuojant lietuviškų maisto produktų pristatymo renginius, verslo misijas, ieškant verslo kontaktų tarp žemės ūkio verslo subjektų ir pristatant Lietuvos žemės ūkio sektorių nacionalinėse ir tarptautinėse parodose.

Organizacija „Japonijos-Lietuvos mainų centras“ (JLEC) įsteigta 2011 m. Ši visuomeninė organizacija jungia Japonijos verslo atstovus. JLEC nariai padeda Lietuvos verslui sėkmingai bendradarbiauti su Japonijos partneriais, konsultuoja eksporto, turizmo, mokesčių, verslo aplinkos, rinkodaros Japonijoje ir kt. klausimais, taip pat padeda pritraukti turistus iš Japonijos į mūsų šalį.

2016 m. gruodžio mėn. Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė už Lietuvos ir Japonijos mokslo ir verslo ryšių stiprinimą JLEC vadovui Kenjiro Tamaki įteikė „Globaliam Lietuvos draugui“ apdovanojimą.

Kenjiro Tamaki daug prisidėjo stiprindamas dvišalius Japonijos ir Lietuvos santykius, padėdamas organizuoti Lietuvos verslo, žemės ūkio, turizmo, mokslo, kultūros pristatymui skirtus renginius.

siandien.info, zum.lt

Parašykite komentarą

Top