Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Valdantieji susirūpino  sveikatos apsaugos ir aplinkos ministrų darbu

Valdantieji susirūpino  sveikatos apsaugos ir aplinkos ministrų darbu

G. Kirkilo vadovaujami socialdarbiečiai sunerimo dėl kai kurių ministrų darbo. Seimo Lietuvos socialdemokratų darbo (LSDD) frakcija  priėmė sprendimą kitą savaitę kviestis į frakciją aplinkos ministrą Kęstutį Navicką ir sveikatos apsaugos ministrą Aurelijų Verygą.

„Kviesimės ministrus tų sričių, kuriose šiandien kyla daugiau klausimų. Opozicijos inicijuota interpeliacija aplinkos ministrui K. Navickui iškėlė nemažai klausimų, į kuriuos, mes kaip valdančiosios koalicijos partneriai, turime teisę žinoti atsakymus. Prašysime ministro paaiškinti savo ryšius su viešąją įstaiga „Baltijos aplinkos forumas“, klausime, ar tikrai yra pagrindo nuogąstauti dėl atliekų ir pakuočių tvarkymo, ir kokius sprendimus siūlo ponas K. Navickas. Klausime apie laukinių gyvūnų daromą žalą gamtai“, – sako LSDD frakcijos seniūnas Andrius Palionis.

veryga.lt nuotr.

Frakcija siekia iš pačių ministrų išgirsti visus atsakymus, kad būtų išsklaidytos abejonės, ir būtų aišku, ar ministrams pakanka kompetencijos tęsti pradėtus darbus ministerijoje. Ne iki galo aiški situacija ir dėl Sveikatos apsaugos reformos, tarkim, kaip ji bus vykdoma, koks likimas laukia regioninių ligoninių.

LSDD frakcija tikisi aiškių ministrų atsakymų. Ką reiškia „aiškių”, frakcijos pranešime nepaaiškinama.

„Seime kartu su kitomis reformomis pateikiama ir Sveikatos apsaugos reforma, kad ji yra reikalinga – niekas nesiginčija, bet iki galo neaišku, kas ir kaip bus įgyvendinama, koks bus regioninių ligonių likimas, ar po reformos nenukentės pacientai, ar sveikatos priežiūros paslaugos jiems bus prieinamesnės? Ir kaip konkrečiai to bus siekiama. Palionis sako, kad frakcija nenori, kad reformos būtų priimamos tik dėl pačių reformų, bet siekia, kad pokyčiai atneštų konkrečios naudos visuomenei…

siandien.info

Parašykite komentarą

Top