Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Vilniuje surengta JAV prezidento D. Trampo politikos palaikymo akcija

Vilniuje surengta JAV prezidento D. Trampo politikos palaikymo akcija

www.siandien.info, Jonas Vaiškūnas, www.alkas.lt
Vilniuje surengta JAV prezidento Donaldo Trampo vykdomos politikos palaikymo akcija.

Šeštadienio pavakare JAV prezidento politikos palaikytojai susirinko prie JAV ambasados Vilniuje. Renginio dalyviai dėvėjo kepures su užrašu „Make America Great Again“ („Sugrąžinkime Amerikai didybę“) bei ženkliukus su JAV prezidento atvaizdu ir laikė plakatus su juose išrašytais palaikymo žodžiais D. Trampui.

Vakare, apie 18 val. ant Gedimino pilies kalno sušvito užrašas didžiulėmis, baltomis raidėmis – „Trump“.

Vėliau D.Trampo palaikytojai išplatino pranešimą. „Trampo palaikymo akciją padarėme tam, kad parodyti Lietuvos žmonėms ir užsienio lietuviams, jog yra žmonių, kurie palaiko Trampą ir jo politiką. Šiandien didžioji sisteminė žiniasklaida vien tik nepagrįstai ir neargumentuotai šmeižia Trampą, pila ant jo purvus, nors jis yra vienintelis prezidentas bene per 50 metų, nesukėlęs ir nepradėjęs jokio naujo karo, apart taikaus prekybos karo su Kinija, kai jai uždėjo muitus prekių importui, taip amerikietiškos prekės tapo konkurencingos, ir taip JAV vidaus pramonė labai stipriai atsigavo.

Taip pat jis labai sustiprino pasididžiavimą sava šalim, žmonių vienybę, žmonių savigarba tikrai labai pakilo. Todėl priimtinos Trampo idėjos, Lietuvoje žmonės irgi turi pradėti tikėti į savo valstybę, vėl pakelti galvą ir didžiuotis Lietuva, kad yra Lietuviai, ir mylėti savo Lietuvą, kaip amerikiečiai iš naujo įsimylėjo savo tėvynę. Jei Lietuvoje alternatyvi politinė mintis net neturi galimybės patekti į nacionalinį transliuotoją, tada ta mintis keliauja ant Gedimino kalno.

Už žodžio laisvę, pasaulinę politiką be karų, ir už tai, kad sava šalis svarbiausia, Trump 2020. P.s. nujaučiu po šios Trampo akcijos Vilnius Pasaulyje išgarsės labiau, nei po G taško nesąmonės“, – Alkas.lt atsiųstame pranešime rašo vienas iš akcijos rengėjų, visuomenininkas Kęstutis J. Tamašauskas.

Žinia apie Vilniuje surengtą akciją socialiniais tinklais sparčiai pasklido po pasaulį. Renginio nuotraukos buvo persiųstos ir JAV prezidento D. Trampo komandai ir palydėtos daugybės teigiamų atsiliepimų socialiniuose tinkluose. Štai kai kurie iš jų (kalba netaisyta):

„Bravisimo is uzpelkiu,nuotraukos keliauja per visa Amerika ir Kanada zaibo greitumu…musu miegancio juozuko gerbejai lietuviai jau panikuoja,raso nesamones,nei juoktis nei verkti…dar karta didelis bravo!!!“ (Arturas Stapusaitis, gyv. Detroite, Mičigane).

„So proud!!!“ (Serena M Zimmerman, gyvena Baltimore, Maryland).

„Saunuoliai!Mylim jus “ (Jurgita Liūnaitė, gyv. Dubline, Airijoje).

„Visa Florida už DJT. Fantastiški Trump Boat Parade pas mus štate vyksta. Žmonės vieningi, kaip niekada. Ypatingai po BLM sukelto chaoso ir “Antifa” teroro JAV megapoliuose “ (Riciardas Ulrikas , gyv. Clearvater, Florida).

„WOW!! Beautiful!!! Thank you for your support!! We love our President also!! The Democrats just hate him because he is exposing their criminal acts! And the media is controlled by the Democrats, also. Again, thank you for your support!! “ (Mike N Janet).

„Dieve duok tau, Kestuti, sveikatos ir stiprybes. Gerai, kad gal Lietuva supras, kaip šiandien mūsų Tėvynei reikia Trampo palaikymo. Ačiū.“ (Angelė Kavak).

„Ką tik nusiunčiau giminėms į Pensilvanija. Grožisi“ (Marijus Stošius).

„Aš jau Izraelio grupėse matau šitą nuotrauką. Idomi idėja“ (Jakobas Karmelis).

Delfi.lt pranešimą apie D. Trampo palaikymo akciją įdėjo į skyrelį Kriminalai ir nelaimės. Lrytas.lt nežinodamas kaip paniekinti akcijos rengėjus, nes visi leidimai renginiui buvo gauti, bent jau straipsnio pavadinimu „įgėlė“: „Ant griūvančio Gedimino kalno – D. Trumpą palaikanti lietuvių akcija“. Tik lrt.lt šį kartą pasielgė garbingai – tiesiog pranešė apie įvykį susilaikydami nuo noro jį sumenkinti.

JAV prezidento rinkimai vyks lapkričio 3 dieną. Juose varžysis respublikonas D. Trampas ir demokratas Džo Baidenas (Joe Bidenas).

Parašykite komentarą

Top