Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Garsus krepšininkas neišgali Palangoje susimokėti už automobilio stovėjimą

Garsus krepšininkas neišgali Palangoje susimokėti už automobilio stovėjimą

www.siandien.info

Į „Vakarinės Palangos“ elektronio pašto dėžutę įkrito nuotraukos: „Kelių eismo taisyklių masiniai pažeidinėjimai Palangos gelbėjimo stoties stovėjimo aikštelėje, Žvejų gatvėje“.

Į Gelbėjimo stoties Žvejų gatvėje esančią aikštelę, nors stovi atitinkamas tai daryti draudžiantis kelio ženklas, važiuoja ir krepšininkas Jonas Valančiūnas. „Vakarinės Palangos” nuotr.

Skaitytoja šias nuotraukas išsiuntė ir Palangos merui Šarūnui Vaitkui, ir į Kelių policiją, taip pat žiniasklaidos priemonėms. Ji atkreipė dėmesį, jog į Gelbėjimo stoties Žvejų gatvėje esančią aikštelę, nors stovi atitinkamas tai daryti draudžiantis kelio ženklas, važiuoja ir krepšininkas Jonas Valančiūnas.

 Ar garsus krepšininkas neturi pinigų susimokėti už automobilio stovėjimą, kad braunasi arčiau prie jūros ir taip pažeidžia taisykles? J. Valančiūnas 2019 metų liepos mėnesį priėmė sprendimą sudaryti naują 3 metų trukmės kontraktą su Memfio Grizzlies komanda. Krepšininkas per šį laikotarpį uždirbs 45 milijonų dolerių. Įvardinta suma yra iki mokesčių.


Vidutiniškai Jonas Valančiūnas per sezoną uždirba 15 milijonų dolerių, tačiau mokėti už automobilio stovėjimą Palangoje nenori. Stop kadras

Taigi, vidutiniškai Jonas Valančiūnas per sezoną uždirbs 15 milijonų dolerių. Tai yra 1.25 milijono mėnesinė alga. Tiesa, sumokėjus mokesčius JAV valstybei žaidėjui minėta suma sumažės bemaž perpus.

Parašykite komentarą

Top