Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Virginijaus Kašinsko miniatiūrų tapybos paroda “Mažas pasaulis paveiksluose”

Virginijaus Kašinsko miniatiūrų tapybos paroda “Mažas pasaulis paveiksluose”

www.siandien.info

Šiandien, rugpjūčio 31 d. 18 val. Vilniuje, Vidmanto Martikonio galerijoje-muziejuje “Autoportretas” Pilies g. 12, atidaroma dailininko-tapytojo Virginijaus Kašinsko miniatiūrų tapybos paroda “Mažas pasaulis paveiksluose”.

Miniatiūros sukurtas 2020-2023 laikotarpiu ir pirmą kartą pristatomos žiūrovų dėmesiui. Miniatiūrų tapyba yra ypatinga meninė technika, kurioje kūriniai yra daug mažesni už įprastus tapybos paveikslus. Vienas iš miniatiūrų tapybos pranašumų yra pasirinktą motyvą atvaizduoti detaliai itin mažuose išmatavimuose.

Parodoje pateikti ypač mažų išmatavimų kūriniai iš jų mažiausiai siekia tiktai 3/3 mm. Kūrinių autorius tapytojas Virginijus Kašinskas – Lietuvos dailininkų sąjungos narys, respublikinių ir tarptautinių tapybos parodų Lietuvoje ir užsienyje dalyvis.

Nuo 1987 m. surengęs 109 personalines tapybos, piešinių ir fotografijų parodas Lietuvoje ir užsienyje. Jo kūrinių turi įsigiję Lietuvos muziejai, užsienio ir Lietuvos privatūs dailės gerbėjai. Daug jo sukurtų paveikslų Lietuvoje eksponuojami pastoviose visuomenei matomose viešose erdvėse.

Paroda veiks Vidmanto Martikonio galerijoje-muziejuje “Autoportretas” (Pilies g. 12, Vilniuje) iki 2023 m. spalio mėn. 8 d.

Parašykite komentarą

Top