Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Paaiškėjo artėjančių Lietuvos krepšinio rinktinės rungtynių laikai

Paaiškėjo artėjančių Lietuvos krepšinio rinktinės rungtynių laikai

www,siandien.info

Naujai suformuotose I–L grupėse kovą dėl medalių tęs komandos, kurios turi dvi arba daugiau pergalių po pirmo etapo. Tarp šių šalių rinktinių papuolė ir dar nesuklydusi Lietuvos rinktinė.  Mūsiškių dvikova su Graikija penktadienį vyks 15:40 val., o su JAV krepšininkais – sekmadienį 15:40 val.

I grupė: Serbija (3/0), Dominikos respublika (3/0), Italija (2/1), Puerto Rikas (2/1)

J grupė: Lietuva (3/0),  Jungtinės Amerikos Valstijos (3/0), Juodkalnija (2/1), Graikija (2/1)

K grupė: Slovėnija (3/0), Vokietija (3/0), Australija (2/1), Sakartvelas (2/1)

L grupė: Kanada (3/0), Ispanija (3/0),  Latvija (2/1), Brazilija (2/1).  Likusios komandos, kurios taip pat yra suskirstytos į naujas grupes, varžysis dėl 17-32 vietų pasaulio čempionate. 

Pasibaigus pirmajam pasaulio krepšinio čempionato etapui, paaiškėjo artėjančių Lietuvos rinktinės rungtynių laikai.

Antrajame etape Lietuva varžysis J grupėje, kur mūsiškių varžovais taps Graikijos ir JAV krepšininkai. Abu mačus lietuviai pradės 15.40 val. – penktadienį (rugsėjo 1 d.) laukia graikų iššūkis, sekmadienį (rugsėjo 3 d.) – amerikiečių.

Pirmojo etapo grupės varžybose Lietuva neturėjo lygių – 93:67 įveiktas Egiptas, 96:66 – Meksika, 91:71 – Juodkalnija.

Pasaulio čempionate galima iškovoti tiesioginius kelialapius į kitų metų Paryžiaus olimpines žaidynes. Europai numatytos dvi vietos – jas gaus aukščiausias vietas pirmenybėse užėmusios žemyno rinktinės. Dėl jų be lietuvių vis dar kovoja Latvija, Serbija, Italija, Graikija, Juodkalnija, Slovėnija, Vokietija, Gruzija ir Ispanija. Amerikos žemynui taip pat numatytos dvi vietos.

Parašykite komentarą

Top