Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > 200 – asis ŠIANDIEN numeris: konferencija – diskusija Adomo Mickevičiaus bibliotekoje

200 – asis ŠIANDIEN numeris: konferencija – diskusija Adomo Mickevičiaus bibliotekoje

wwww.siandien.info

200 – asis laikraščio ŠIANDIEN numeris

                                                                 „Mažos tautos išlikimui moraliniai kriterijai yra kertiniai“ –                                                                                                                                                                                                                                              Vydūnas

  2022 m. rugsėjo 24 d. išeis 200 – asis savaitraščio ŠIANDIEN numeris. Šia proga nuoširdžiai kviečiame į konferenciją – diskusiją, kuri įvyks š. m. rugsėjo 23 d. 17 val. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje (Trakų g.10, Vilnius).

Programoje – dailininko Sauliaus Kruopio paroda, ekologiškų Valpainių sūrių ragavimas, apie kurių nepakartojamą skonį papasakos ūkininkė Dalia Zakarienė su dukra Aušrine, pasivaišinsime uteniškių verslininkų Vaido ir Vilmos Morkūnų rūkytomis žuvimis, kurios užbūrė pirkėjų širdis, pasiklausysime kantri muzikos pradininko Lietuvoje Simo – Vytauto Babravičiaus legendinių dainų. 

Nuoširdžiai dėkojame Jums – ir prenumeruojantiems laikraštį, ir įsigyjantiems jį prekybos tinkluose – už supratimą ir buvimą kartu, už bendrystę ir nusiteikimą eiti į laimingesnę Lietuvą. Dėkojame visiems, kurie mums rašo, dalinasi nuomonėmis, įžvalgomis, patarimais ir parama.

 Esame įsitikinę, kad Gerovės valstybės sąvoka nėra mistinė kategorija, kad mes galime gyventi visuomenėje, kuri gerbia kiekvieną Žmogų ir mus maitinančią bei rengiančią Gamtą. Kad  pelno siekimas bet kuria kaina, paminant pamatines dorovines ir dvasines vertybes, yra savižudiškas tikslas. Visuomenės tarpusavio ryšių sutrūkinėjimas, solidarumo suirimas, valdžios atitrūkimas nuo visuomenės, teisingumo principų pažeidimai, pomėgis prabangai yra didžiulis pavojus mūsų valstybės saugumui.

Laikraščio ŠIANDIEN šūkis – „Ateitis kuriama šiandien“. Tik nuo mūsų priklauso, kaip gyvensime ateityje, kaip ir kokioje aplinkoje gyvens mūsų vaikai, anūkai ir dar kitos kartos. Tik nuo mūsų priklauso ar pavyks išsaugoti kertines žmonijos vertybes: tikėjimą, šeimą ir tautinę valstybę. Tik mes atsakingi už tai ar ir toliau bujos egoizmas, materializmas, individualizmas. Ar sugebėsime šiuos mūsų visuomenės bruožus pakeisti pasitikėjimu, bendryste ir  dvasingumu. Ar didės atsakomybė, ar stiprės teisių ir pareigų vienovė bei gyvenimo prasmės pojūtis.

Štai kodėl jau šešti metai mūsų leidinio puslapiuose randasi vietos paprastų žmonių portretams, jauniesiems talentams, mūsų tautos istorijai, kultūrai, tradicijoms ir papročiams. Kaip ir mažiems miesteliams, smulkiems ūkininkams, kaimo šviesuoliams ar išeivijai.

Mūsų leidinys – talkos ir savanorystės rezultatas. Mus vienija idėja ir kilnių tikslų įgyvendinimas.  

  Kviečiame visus kurti ateitį šiandien. Ir su ŠIANDIEN.  

                                                                                                                                                                                                                                                ŠIANDIEN REDAKCIJA

Parašykite komentarą

Top