Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Eurolygos savaitė: Dvidešimties taškų deficitą panaikinęs „Žalgiris“ ir „Fenerbahče“ nesėkmė

Dvikovos pradžioje po tritaškį pataikė Rolandas Šmitas ir Edgaras Ulanovas, Laurynas Birutis įdėjo iš viršaus, o Arnas Butkevičius sumetė du baudų metimus – 10:13. Tyleris Cavanaugh taip pat pataikė iš toli, tačiau kauniečių puolimas įstrigo ir varžovai pabėgo – 13:25.

Tris antrojo kėlinio minutes trukusį taškų badą nutraukė R. Šmito dvitaškis, po keturis taškus pelnė Ignas Brazdeikis ir E. Ulanovas, tačiau deficitas augo – 23:43. I. Brazdeikis pasižymėjo dviem taikliais baudų metimais, T. Cavanaugh taikliai metė iš toli, vidutinio nuotolio metimą pataikė Lukas Lekavičius, kuris dar vieną dvitaškį įmetė ir su sirena – 32:44.

zalgiris.lt nuotr.

R.Šmitas iškart po pertraukos pelnė septynis taškus iš eilės (39:46), tačiau varžovai netrukus vėl nutolo – 39:52. Dvitaškį įmetė Kevarriusas Hayesas, tritaškiu areną iš vietų pakėlė ir du baudų metimus įmetė E.Ulanovas, tritaškį smeigė Karolis Lukošiūnas, kamuolį perėmė ir greitą ataką dvitaškiu užbaigė A.Butkevičius, o su trečiojo kėlinio sirena iš toli pataikė ir Keenanas Evansas – 54:61.

K.Lukošiūnas pataikė tritaškį, K.Evansas smeigė keturis tolimus metimus iš eilės ir rezultatas buvo lygus – 69:69. R.Šmitas pataikė iš vidutinio nuotolio, dvitaškį su varžovo pražanga įmetė ir iš toli kitoje atakoje pataikė I.Brazdeikis, sudėtingą tritaškį įmetė E.Ulanovas, o I.Brazdeikis surengė dar vieną reidą po krepšiu – 82:76. E.Ulanovas mindamas tritaškio liniją pataikė dvitaškį su varžovo pražanga, o su sirena smeigė dar vieną tritaškį ir įtvirtino pergalę – 88:81.

„Žalgiris“: E.Ulanovas 21, K.Evansas 15 (4 rez. perd.), R.Šmitas 14 (7 atk. kam.), I.Brazdeikis 14, K.Lukošiūnas 6, T.Cavanaugh 6, A.Butkevičius 4, L.Lekavičius 4, L.Birutis 2, K.Hayesas 2, T.Dimša 0.

ALBA: J.Smithas 14, T.Blattas 12, G.Procida 11, L.Olinde 10.

Šarūno Jasikevičiaus „Barcelona“ įveikė iki šiol be pralaimėjimų šiame Eurolygos sezone žingsniavusią Stambulo „Fenerbahče“ ekipą.

„Barcelona“ pasiekė pergalę rezultatu 81:80 (21:19, 18:17, 21:13, 19:31).

Iki šių rungtynių „Fenerbahče“ buvo pasiekusi 5 pergales paeiliui ir buvo vienintelė nepralaimėjusi Eurolygos ekipa.

„Barcelona“ po pirmųjų dviejų kėlinių neturėjo ženklaus pranašumo, tačiau į priekį šovė po ilgosios pertraukos ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 13 taškų pranašumą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Stambulo ekipa mėgino spurtuoti ir nuosekliai mažino atsilikimą. Lemiamais momentais „Fenerbahče“ atsiliko vos 3 taškais, bet „Barcelona“ sugebėjo išsaugoti pergalę savo rankose.

Rokas Jokubaitis per 23 minutes nugalėtojams pelnė 8 (2/4 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud. met.) taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį, kartą suklydo ir surinko 9 naudingumo balus.

Geriausiai nugalėtojų gretose žaidė Nicolas Laprovittola, kuris pelnė 26 taškus, atkovojo vieną kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Stambulo komandoje išsiskyrė Johnathanas Motley`us, kuris pridėjo 23 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus.