Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Valdas Adamkus: „Ačiū visai Lietuvai už sveikinimus”

Valdas Adamkus: „Ačiū visai Lietuvai už sveikinimus”

www.siandien.info

„Kiekvieno nuotaika per gimtadienį svyruoja. Vieni be galo džiaugiasi, kitiems reikia liūdėti. Aš, atvirai pasakius, gimtadienio proga esu neutralus – tai natūralus procesas, per kurį visi pereiname. Džiaugiamės, ką pasakėme ir ką padarėme per tuos metus, ir žiūrime į ateitį. Mano žvilgsnis matant ir svarstant, kas kasdieniniame gyvenime vyksta, kas mūsų politiniame gyvenime vyksta – aš žiūriu su tam tikru mažu rezervu, bet viltingai“, – ketvirtadienį žurnalistams kalbėjo prezidentas V. Adamkus, švenčiantis savo 96 – ąjį gimtadienį.

lrp.lt nuotr.

„Su ta viltimi žiūriu, kad dar norėčiau porą metų pamatyti Lietuvos progresą, Lietuvos žmonių gyvenimo gerėjimą ir tuo pačiu pasidžiaugti, kad savo gyvenime išmačiau sunkių dienų, teko pergyventi ir dalyvauti tame procese ir matyti šiandieną jau padėti stipriai pasikeitusią – jeigu ne idealią, bet tikrai pagerėjusią“, – sakė jis.

Paklaustas, kaip švęs gimimo sukaktį, prezidentas teigė negalįs to pavadinti „šventimu“. „Bus normali mano ir Almos vakarienė, galbūt atsiras stiklas kitas šampano ir to turbūt užteks“.

„Ačiū visai Lietuvai už sveikinimus. Ramybės, pagerėjimo gyvenimo sąlygų Lietuvai ir tvirtai laikytis tarptautiniuose klausimuose, kuriuose dabar mes dalyvaujame, laikomės ir esame pavyzdys visoms kitoms valstybėms“, – linkėjo V. Adamkus.

Parašykite komentarą

Top