Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Konservatorių demokratijos šventė: Monikos Navickienės rezultatai nustebino ne tik partiečius

Konservatorių demokratijos šventė: Monikos Navickienės rezultatai nustebino ne tik partiečius

www.siandien.info, www.lrytas.lt

„Demokratijos šventė įvyko. Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) ir jų rėmėjai savaitgalį baigė reitinguoti partijos kandidatų į Seimą sąrašą. Nors jo išsidėstymas dar gali keistis, tendencijos ir ryškėjantis stiprus lyderis – jau akivaizdūs”, – rašo portalas www.lrytas.lt

TS-LKD pirmininkas, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis ir premjerė Ingrida Šimonytė, kaip ir prieš ketverius metus, nebuvo reitinguojami. Tiesa, I.Šimonytė tvirtina jau priėmusi sprendimą dėl dalyvavimo Seimo rinkimuose. TS-LKD taryba jai yra pasiūliusi tapti partijos kandidatų sąrašo vedle.

G.Landsbergis taip pat yra nurodęs, kad dalyvaus parlamento rinkimuose, o kadangi, kaip ir I. Šimonytė, nėra reitinguojamas, jis turėtų atsidurti antroje sąrašo daugiamandatėje apygardoje vietoje.

Bene labiausiai nuostabą kelia į skandalus dėl savo sutuoktinio verslų ir ryšių įsipainiojusios ir galiausiai iš ministrės pareigų atsistatydinusios Monikos Navickienės rezultatai. Ji surinko net daugiau balsų, nei prieš ketverius metus.

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) docentas, politologas Ignas Kalpokas stebisi konservatorių pasirinkta aklos gynybos taktika, kuri, jo teigimu, jau neatrodo „labai sveikai“. „Tai gali būti jiems problematiška, nes akla gynyba atriša rankas oponentas.

Taip, ta situacija galbūt nėra tokia, kaip socdemų su M.Sinkevičiumi – visgi ji nei teisiama, nei įtarimai pareikšti. Vis dėlto politikams reputacija yra pagrindinė valiuta ir reputacinė žala M.Navickienei buvo labai didelė“, – portalui lrytas.lt teigė jis.

Monikos Navickienės rezultatai nustebino ne tik partiečius. Ji surinko net daugiau balsų, nei prieš ketverius metus. Redakcijos archyvo nuotr.

Parašykite komentarą

Top