Jūs esate
Pagrindinis > Redaktorius rekomenduoja > Laida SENGIRĖ. Apie valdžios savivalę ir piliečių interesus

Laida SENGIRĖ. Apie valdžios savivalę ir piliečių interesus

www.siandien.info

Laida SENGIRĖ. Ne tik apie miškus.

Apie valdžią ir piliečių interesus. Apie Vilniaus rajono savivaldybės savivalę, kai žmonėms keturis mėnesius nebuvo tiekiamas geriamasis vanduo.

Geriamojo vandens tiekimas į Mikelionių gyvenamąjį namą Zujūnų seniūnijoje nutrūko šių metų liepos mėnesį, kai sunkiasvore technika vykdant už sklypo ribų esančio kelio tiesimo darbus buvo pažeistas vandentiekio įvadas.

Nuo šio momento ir prasidėjo biurokratinių veiksmų karuselė, kuri truko net 127 dienas – daugiau kaip keturis mėnesius. Per visą šį laikotarpį Mikelioniai buvo priversti „bambaliais“ tampyti vandenį į namus, praustis pirtyse, drabužius ir patalynę skalbti įvairiose skalbyklose ir patirti daug kitų nepatogumų.

Beje, pagal sutartį su vandens tiekėju, nutrūkus vandens tiekimui, vandenį vartotojui privalu pristatyti jau po keturių valandų.

Siekdami apginti savo teises Mikelioniai kreipėsi į aukštesnes institucijas: Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą, Aplinkos ministeriją, Vidaus reikalų ministeriją, Specialiųjų tyrimų tarnybą, Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, taip pat ir į Lietuvos Respublikos prezidentą.

Suprantama, kad minėtos institucijos, žinodamos, kad gyventojams rūpimo klausimo sprendimas yra Savivaldybės kompetencijoje, jai ir persiuntė pareiškėjų nusiskundimus.

Deja, Savivaldybės administracija ir toliau liko akla ir kurčia savo gyventojų rūpesčiams, tęsė pasityčiojimą iš be vandens vargstančių gyventojų.

Galiausiai jie nusprendė susitikti su rajono savivaldybės mere Marija Rekst. Pasikalbėti su ja pavyko tik po atkaklių kelias dienas trukusių bandymų…

Laida SENGIRĖ per OpTV. Kiekvieną sekmadienį, 9 val.

Parašykite komentarą

Top