Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > „Lietuva kitomis spalvomis“

„Lietuva kitomis spalvomis“

Seimo Vitražo galerijoje Seimo Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos pirmininkas Antanas Vinkus atidarė dailininkų Jono Daniliausko, Sauliaus Kruopio ir Juozo Pranckevičiaus tapybos darbų parodą „Lietuva kitomis spalvomis“.

Pasak parodos iniciatoriaus Antano Vinkaus, gyvenime yra trys svarbiausi dalykai – tai laikas, žodžiai ir progos.

„Artėjant Didžiajam Penktadieniui, susikaupimo, susimąstymo periodui, gera, kad yra proga susitikti ir pabendrauti. Mūsų gyvenimas yra trumpa kelio atkarpa, kuriai prasmę suteikiame savo darbais. Menas kiekvienam yra be galo svarbus, tai tarsi estetoterapija, kuri pakelia mus virš kasdienybės“, – sakė parlamentaras.

Dėkodami A. Vinkui už organizuojamas parodas ir svarų indėlį į kultūros puoselėjimą, ir pristatydami parodoje eksponuojamus kūrinius, dailininkai kalbėjo, kad nors paroda vadinasi „kitomis spalvomis“, bet darbai nėra per daug nutolę nuo tradicinės, pažįstamos Lietuvos. Ekspozicijoje demonstruojami darbai, atspindintys kaimo žmogaus būtį, lietuviško kraštovaizdžio grožį.

Parodoje eksponuojamus paveikslus sukūrę Dailininkų sąjungos nariai – tapytojai Jonas Daniliauskas, Saulius Kruopis ir Juozas Pranckevičius – yra surengę autorines parodas ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje Europos bei pasaulio šalių. Menininkai intensyviai dalyvauja Lietuvos tapytojų rengiamuose pleneruose.

Menininkų asociacijos „Tiltas“ parengta paroda „Lietuva kitomis spalvomis“ Vitražo galerijoje bus eksponuojama iki balandžio 30 d.

siandien.info

Parašykite komentarą

Top