Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Nelygybės ir socialinės atskirties mažinimo galimybės

Nelygybės ir socialinės atskirties mažinimo galimybės

Savaitraštis ŠIANIEN pristato konferenciją ” Nelygybės ir socialinės atskirties mažinimo galimybės. Socialiai orientuotos žalios ekonomikos projektas Lietuvai”

Konferencijos tikslas – siekti susitarimo ir bendradarbiavimo tarp valdžios institucijų ir visuomenės dėl pagrindinių Lietuvos gerovės kūrimo nuostatų ir veiksmų.

Konferencija įvyks 2018 m. balandžio 26 d., penktadienį , Lietuvos Respublikos Seime, Kovo 11-osios salėje.

Pilietinių nevyriausybinių organizacijų Susitarimą pasirašiusios organizacijos inicijavo susitikimų su kandidatais į Lietuvos Respublikos Prezidentus, Lietuvos Respublikos vyriausybės ir Lietuvos Respublikos Seimo nariais ciklą. Pirmojo ciklo metu buvo aptartos Konstitucijos nuostatos dėl piliečių gerovės kūrimo, teisingumo užtikrinimo ir prezidento galių bei pareigų.

Antrasis ciklas pradedamas konferencija, kurioje bus analizuojama situacija ir pasiūlymai dėl valstybėje esančių gamtinių, žmogiškųjų, kultūrinių, infrastruktūrinių, finansinių išteklių efektyvaus panaudojimo mažinant nelygybę ir socialinę atskirtį. Savo nuostatas ir planuojamus veiksmus išdėstys kandidatai į Lietuvos Respublikos prezidentus bei jų štabų nariai.

Pranešimai apims šias temas: NVO inicijuotas tautos susitarimas, prezidento įsitraukimas ir konstitucinės galios siekiant tautos susitarimo įgyvendinimo, Socialiai orientuotos žaliosios ekonomikos praktinio įgyvendinimo galimybės Lietuvoje ir Vokietijos patirtis.

Valdžios, visuomeninių, mokslo ir verslo institucijų bei organizacijų sisteminis veikimas ir atsakomybė kuriant gerovės valstybę.
Konferencijos pabaigoje bus suformuluotos Nacionalinio susitarimo pagrindinės nuostatos ir artimiausi veiksmai

Konferenciją moderuos dr. D.Serafinas , J. Zabielaitė, D.Matukienė
Konferencijos globėjas – Seimo narys Lauras Stacevičius.

Parengta pagal savaitraštį ŠIANDIEN.

Parašykite komentarą

Top