Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Švęskime laisvę!

Švęskime laisvę!

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Kovo 11-osios proga:

Brangieji,
sveikinu visus su Kovo 11-ąja!

Tai šventė, kurioje visada girdime dainuojančią revoliuciją, įkvėptą atgimimo vilties. Tai diena, kai jaučiame pasididžiavimą savo tauta ir Lietuva.
Ši pergalė, iškovota prieš beveik tris dešimtmečius, mums kas kartą primena, kad sutelkę ryžtą ir bendrą valią galime siekti aukščiausių tikslų.

Perduokime šį įsitikinimą, šią nepaprastą patirtį kiekvienai naujai kartai kaip atsakomybę už mūsų šalies, laisvos ir nepriklausomos valstybės, ateitį.

Saugokime savyje Kovo 11-osios drąsą!

Švęskime laisvę!

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina visus Lietuvos žmones su Nepriklausomybės atkūrimo diena:

„Nuo 1990 metų kovo 11-osios nuėjome įspūdingų laimėjimų kelią. Laisvos Lietuvos sėkmės istoriją kūrėme visi. Kartu padėjome pilietinės visuomenės pamatus ir padarėme daug moderniai valstybei stiprinti skirtų darbų. Šiandien esame savo nuostabios šalies šeimininkai, Vakarų demokratinės bendruomenės ir didžiausio gynybinio Aljanso nariai. Esame darbštūs ir išradingi savo krašto verslo plėtotojai, originalūs kultūros kūrėjai, talentingi mokslininkai ir išradėjai.

Kupini patriotiškumo ir ryžto didelėmis pastangomis nuveikėme išties daug. Klestinčios Lietuvos valstybės kūrimo darbai nebaigti. Tad dirbkime Tėvynės labui taip, kad kiekvienais metais stiprėtų mūsų ekonomika, gerėtų piliečių gyvenimas ir tvirtėtų mūsų ryšiai su sąjungininkais. Nepamirškime – iškovotą Nepriklausomybę visada reikia ne tik branginti, bet ir uoliai ginti bei saugoti. Tai daryti mus įpareigoja sudėtinga ir tautos didvyrių krauju parašyta Lietuvos istorija.

Nuoširdžiai sveikinu Jus Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga. Linkiu visiems smagios ir įspūdingos šventės. Su mūsų valstybės Laisvės diena!“ – sakoma premjero sveikinime.

Parašykite komentarą

Top