Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > „Mielieji, reikia pagalbos! Šiomis dienomis, kai žiebiasi Šv. Kalėdų eglės, keturios mergaitės liko be tėčio, šeima- be maitintojo…”

„Mielieji, reikia pagalbos! Šiomis dienomis, kai žiebiasi Šv. Kalėdų eglės, keturios mergaitės liko be tėčio, šeima- be maitintojo…”

www,siandien.info

Lygiai prieš savaitę, šeštadienio vakarą Vilniuje, įvyko skaudi nelaimė – Vakariniu aplinkkeliu vykusiam vairuotojui prireikė keisti ratą, ir kai jis sustojęs bandė tai padaryti, buvo parblokštas pro šalį važiuojančio automobilio. Nelaimė įvyko važiuojant link Pilaitės.

Skubios pagalbos tarnyboms buvo pranešta apie vyrą, gulintį ant važiuojamosios dalies. Greitoji pagalba jį iškart nuvežė jį į ligoninę, tačiau vyro gyvybės išgelbėti nepavyko, apie tai šeštadienį socialiniame tinkle pranešė televizijos laidų vedėja ir prodiuserė Edita Mildažytė. Tėčio neteko keturios mergaitės.

Redakcijos archyvo nuotrauka.

„Mielieji, reikia pagalbos! Šiomis dienomis, kai žiebiasi Šv. Kalėdų eglės, keturios mergaitės liko be tėčio, šeima- be maitintojo… Jau maniau, kad “ Bėdų turgus” – užverstas puslapis, bet šiandien mano kolega montažo režisierius Tomas, buvo toks susikrimtęs, kad negalėjo susikaupti…

Paaiškėjo, kad nelaimė ištiko jo sūnaus Giedriaus bendraklasės šeimą. Praėjusią savaitę spaudoje buvo rašyta apie nelaimę, atsitikusią kelyje. Gintautas Smilgevičius sustojo padėti pakeisti nuleistą ratą atsitiktiniam vairuotojui ir buvo numuštas automobilio. Jo gyvybė užgęso vakar.

Liko našlė ir keturios mažos mergaitės. Suprantu, kad jų sielvarto neišpirksim, bet vienai mamai bus labai sunku ne tik emociškai. Pagalbai buriasi dukryčių mokyklų bendruomenės, gal dar kažkas…

Jei dar neapsisprendėt kam aukosite per šias Kalėdas gal tai galėtų būti Simonos šeima. Iš anksto dėkoju. Paramą nukreipkite LPF “ Bėdų turgus” ,mokėjimo paskirtis – parama Simonai Smilgevičienei . Sąskaita: LT957044060000408795″

Parašykite komentarą

Top