Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Ministras K. Navickas Amerikoje žada kalbėtis su JAV bei Kanados verslo sektoriaus profesionalais

Ministras K. Navickas Amerikoje žada kalbėtis su JAV bei Kanados verslo sektoriaus profesionalais

www.siandien.info

Žemės ūkio ministerija pranešė, kad ministras Kęstutis Navickas birželio 28-liepos 4 d. lankysis Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV), Filadelfijoje. Jis žada kalbėtis su JAV bei Kanados verslo sektoriaus profesionalais, kurie renkasi į čia organizuojamą forumą.

Planuojamas ministro K. Navicko bei Lietuvos verslininkų susitikimas su JAV prekybos tinklų ir kitais verslo atstovais. Numatytas vizitas Rodale institute, užsiimančiame ekologinio judėjimo plėtra, tyrimais, ūkininkų ir vartotojų švietėjiška veikla. Institutas žinomas kaip šiuolaikinio ekologinio judėjimo įkūrėjas, atsinaujinančio ekologinio žemės ūkio lyderis.

Garbės konsulų metiniame susitikime Filadelfijoje K. Navickas bendraus su JAV ir Lietuvos verslo atstovais, mokslo bendruomene. Su Pensilvanijos žemės ūkio sekretoriumi Russelu C. Reddingu ministras pasirašys Lietuvos žemės ūkio ministerijos ir Pensilvanijos žemės ūkio departamento bendradarbiavimo memorandumą.

Parašykite komentarą

Top