Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Naujas laikraščio ŠIANDIEN numeris: „Lietuva tiesia Jums draugiškumo ranką”

Naujas laikraščio ŠIANDIEN numeris: „Lietuva tiesia Jums draugiškumo ranką”

Prekyboje – naujas laikraščio ŠIANDIEN numeris. Laikraštyje spausdinama Seimo rezoliucija dėl įvykių Baltarusijoje, taip pat pateikiamas vieno iš Lietuvos Sąjūdžio kūrėjų, judėjimo “Lietuva yra čia” pirmininko Arvydo Juozaičio kreipimasis į Baltarusių tautos “Koordinacinę tarybą”:

„Baltarusių broliai ir sesės!
Istorinės lemties gudai ir litvinai!

Prisimindami Baltijos šalių atgimimą, prasidėjusį 1988 metais, su džiaugsmu ir viltimi pasitikome žinią, kad pagaliau prasidėjo ir tikrasis baltarusių tautos atgimimas. Sveikiname.

Broliai ir sesės, vienos didelės istorijos bendražygiai! Stebina ir žavi Jūsų taikus susitelkimas, masiškas ir akivaizdus nepasitenkinimas autoritariška, prievartine savo šalies politine tvarka, jos brutaliu lyderiu.

Pagaliau susikūrusi “Koordinacinė taryba” liudija protingą drąsą ir valią, liudija milžinišką atsakomybę, kurios iššūkį pasitiko drąsiausieji.

Mes gyvename sunkius laikus.

O Jus šalia viso kito pasitiko likimo iššūkis, tad dabar laukia milžiniški išbandymai. Tai žvaigždėto dangaus valanda, kuri krito į Jūsų sąžinę, tai tautos gyvybės balsas.

Mums be galo malonu matyti šį Jūsų prisikėlimą. Jis primena mums ir mūsų laisvės jaunystę. Ji buvo nelengva, bet buvo laiminga.

Lietuva tiesia Jums draugiškumo ranką, tiesia ir ties bendradarbiavimo gijas.

Sėkmės Jums, tvirtybės.
Tiesa Jūsų pusėje“.

Parašykite komentarą

Top