Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Po laidos SENGIRĖ Seimo Kaimo reikalų komiteto sprendimas dėl Žemės ūkio ministerijos veiksmų

Po laidos SENGIRĖ Seimo Kaimo reikalų komiteto sprendimas dėl Žemės ūkio ministerijos veiksmų

www.siandien.info

Po laidos SENGIRĖ Seimo Kaimo reikalų komitetas nagrinės viešą Nacionalinės mokėjimo agentūros atstovų kreipimąsi dėl Žemės ūkio ministerijos veiksmų.

„Iš žemės ūkio ministro K. Navicko ir jo pavaldinių pasisakymų viešojoje erdvėje jaučiamas visiškas aukštos kvalifikacijos Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) darbuotojų neįvertinimas, kuris yra ekonomiškai žalingas ne tik įstaigos darbui, bet ir valstybei.

Tokia situacija jau apsunkino įstaigos veiklą, o netolimoje ateityje visiškai sutrikdys jos darbą ne trumpesniam nei metų ar dvejų laikotarpiui.

Tai darys įtaką netinkamam veiklos užtikrinimui, priskirtų funkcijų neatlikimui, o didžiausia galima rizika Lietuvos biudžetui – prarastos ES skirtos lėšos. Kaip tai bus suvaldyta – niekas nekalba“.

Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) darbuotojų atstovai laišku kreipėsi į prezidentą Gitaną Nausėdą, Ministrę Pirmininkę Ingridą Šimonytę, Seimo Kaimo reikalų komitetą dėl Žemės ūkio ministerijos veiksmų, kuriais destabilizuojama padėtis NMA.

Ministerijos iniciatyva pradėti NMA darbuotojams tarnybiniai tyrimai, pradėti keli NMA auditai skirtingoms veiklos sritims vienu metu.

Laida SENGIRĖ su Gintautu KNIUKŠTA per OpTV

Parašykite komentarą

Top