Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Premjerė: „Tai galbūt Vyriausybė, jeigu nesugeba į tuos klausimus atsakyti, turėtų savo įgaliojimus pabaigti”

Premjerė: „Tai galbūt Vyriausybė, jeigu nesugeba į tuos klausimus atsakyti, turėtų savo įgaliojimus pabaigti”


www.siandien.info


Premjerė Ingrida Šimonytė interviu LRT TELEVIZIJOS laidai „Dienos tema“ sako, kad sprendimą dėl ministrų paskelbs antradienį vakare. Vyriausybės vadovė neatmeta galimybės, kad pasitrauks visa Vyriausybė.


I. Šimonytė. Redakcijos archyvo nuotr.

Pasak jos, „politikoje daug priklauso nuo to, kaip tu pats save vertini“.

„Iš esmės mano sprendimas vertinant tai, kaip man atrodo mano galėjimas užtikrinti ilgalaikius valstybės interesus – tai labiausiai ir įtakos mano pasirinkimą. <…>

Tiesiog noriu pasakyti, jei dėl Vyriausybės veiklos yra keliama tiek daug klausimų, tai galbūt Vyriausybė, jeigu nesugeba į tuos klausimu atsakyti, turėtų savo įgaliojimus pabaigti ir tuomet kažkokia kita Vyriausybė galėtų nuo nulio tą darbą pratęsti“, – LRT TELEVIZIJAI sako premjerė.

Apie galimą pasitraukimą ministrai paskelbė kilus skandalui dėl to, kad net gruodžio 8 d. įsigaliojus amerikiečių sankcijoms „Belaruskalij“, per Lietuvą toliau vyksta šios įmonės gaminamų trąšų tranzitas.

Grupės krovinių vežimo bendrovė „LTG Cargo“ gruodį turėtų pervežti apie 1 mln. tonų trąšų. Tai reiškia, kad per Lietuvos teritoriją, kaip ir iki šiol, važiuos po 6–9 sąstatus per parą.

„Lietuvos geležinkeliai“ skaičiuoja, jog netekus JAV sankcionuotos Baltarusijos įmonės „Belaruskalij“ trąšų, įmonei reikėtų apie 49 mln. eurų subsidijų per metus.

Parašykite komentarą

Top