Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Už 260 tūkstančių eurų kyšį sugriežtino bausmę – siunčia į kalėjimą atlikti 3 metų ir 4 mėnesių laisvės atėmimo bausmę

Už 260 tūkstančių eurų kyšį sugriežtino bausmę – siunčia į kalėjimą atlikti 3 metų ir 4 mėnesių laisvės atėmimo bausmę

www.siandien.info

Buvęs Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius Šiliauskas siunčiamas į kalėjimą.  Apeliacinis teismas buvusiam Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriui Viliui Šiliauskui už 260 tūkstančių eurų kyšį sugriežtino bausmę ir trečiadienį nutarė skirti realią 3 metų ir 4 mėnesių laisvės atėmimo bausmę.

„Vieno didžiausio kyšio Lietuvoje reikalavimas ir paėmimas nesudaro pagrindo skirti nepagrįstai švelnesnę bausmę už šį sunkų nusikaltimą, kurį V. Šiliauskas pripažino tik tada, kai buvo surinkti visi jo kaltę pagrindžiantys duomenys“, – nurodė Apeliacinio teismo teisėjų kolegijos narė Virginija Liudvinavičienė. Kaip rašo ELTA, Teismas nutarė pakeisti pirmosios instancijos teismo sprendimą, kuriuo V. Šiliauskui už kyšininkavimą skirta piniginė bauda.

Apeliacinis teismas buvusiam Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriui Viliui Šiliauskui už 260 tūkstančių eurų kyšį sugriežtino bausmę.

Parašykite komentarą

Top