Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Šalies vadovas G. Nausėda pirmadienį pasiskiepijo “AstraZeneca“ vakcina

Šalies vadovas G. Nausėda pirmadienį pasiskiepijo “AstraZeneca“ vakcina

www. siandien.info

Pagaliau: šalies vadovas G. Nausėda pirmadienį pasiskiepijo “AstraZeneca“ vakcina nuo koronaviruso, šitaip skatindamas pasitikėjimą ja. Šalies vadovas buvo paskiepytas „Centro poliklinikos“ Naujamiesčio filiale.

Galimybė parodyti pasitikėjimą vakcina ir pasiskiepyti aukščiausiems šalies vadovams atsirado įsigaliojus sveikatos apsaugos ministro įsakymui, kuriuo į skiepijamų asmenų prioriteto eilę įtrauktas prezidentas, Seimo bei Vyriausybės nariai.

„Man nekyla abejonių dėl mokslo ir dėl įgaliotų institucijų, kurios labai kompetentingai vertina visas vakcinas, visus gamintojus.Todėl aš labai raginu žmones negaišti, nelaukti, nesvarstyti, o eiti skiepytis ta vakcina, kuria jie nori skiepytis, kurią yra pasirinkę, nes tokiu būdu jūs užbėgate likimui už akių. Ką gali žinoti, gal viskas bus gerai, o gal virusas laukia jūsų už kampo ir jis laukia pačiomis artimiausiomis dienomis. Jeigu jūs pasiskiepysite, jūs automatiškai pasakysite jam „Aš su tavimi nedraugausiu“. Aš nusprendžiau su juo nedraugauti“, – pasiskiepijęs kalbėjo G.Nausėda.

Parašykite komentarą

Top