Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Šiandien popietę ir vakare galime sulaukti vasariškų pavojingų reiškinių

Šiandien popietę ir vakare galime sulaukti vasariškų pavojingų reiškinių

www.siandien.info, pranešimas spaudai

Trumpalaikis Lietuvon užsukęs karštis su savimi atsineša neramaus pietietiško charakterio. O tai reiškia, kad šiandien popietę ir vakare galime sulaukti vasariškų pavojingų reiškinių.

Svarbiausi akcentai:

– Dėl didelio atmosferos nestabilumo ir karščio, daug kur Lietuvoje tikėtinos liūtys su perkūnijomis, jas gali lydėti škvalas iki 15-20, galbūt kai kur iki 23 m/s taip pat kruša. Didžiausią pavojų šiandien gali kelti būtent vėjo sustiprėjimai ir jų nulaužtos medžių šakos.

Audros pradės formuotis vakariniuose rajonuose apie 15-18 val.

– Audros pradės formuotis vakariniuose rajonuose apie 15-18 val. ir pamažu judės rytų link. Apytikslius neramumų pradžios laikus galite matyti žemėlapyje. Iki vidurnakčio liūtys jau bus pasiekę rytinį šalies pakraštį.

– Kur bus stipriausios audros šiuo metu tiksliai pasakyti neįmanoma. Šiek tiek didesnė škvalo tikimybė yra Marijampolės, Kauno, Alytaus ir Vilniaus apskrityse, tačiau ir kitur galimi staigūs vėjo sustiprėjimai ir pan.

– Kaip visada situacija yra sunkiai prognozuojama ir žemėlapyje pateiktas laikas yra apytikslis. Artėjant nurodytoms valandoms stebėkite radaro duomenis.

Kol kas vaizdas atrodo taip. O iki audrų dar laukia keletas valandų stipraus karščio iki 30-35 laipsnių. Stenkitės būti vėsumoje.

Parašykite komentarą

Top