Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Tragiškai žuvusių vilniečių seserų artimieji prašo padėti

Tragiškai žuvusių vilniečių seserų artimieji prašo padėti

www.siandien.info;tv3.lt

Tragiškai žuvusių vilniečių seserų artimieji prašo padėti: „Gimtadienių šventimas pavirto į pragarą“ .Sekmadienį sostinėje įvyko visą Lietuvą sukrėtusi nelaimė – tragiškoje avarijoje žuvo 3 jaunuoliai – 2 vaikinai ir mergina, o dar viena keleivė – žuvusios merginos sesuo – sunkios būklės buvo išvežta į intensyvios terapijos skyrių.

Žuvusių seserų brolio mergina pirmadienį socialiniame tinkle pasidalijo jautriu įrašu: „Šis nuostabus savaitgalis ir gimtadienių šventimas su šeima pavirto mums į tikrą pragarą. Nebėra mūsų mergaičių. Širdys plyšta, skausmui apibūdinti neberandu žodžių“.

Deja, tačiau šįryt artimuosius pasiekė žinia, kad šįryt neteko ir kitos dukros – merginai buvo konstatuota smegenų mirtis.

Žuvusių seserų brolio mergina pirmadienį pasidalijo jautriu įrašu: „Šis nuostabus savaitgalis ir gimtadienių šventimas su šeima pavirto mums į tikrą pragarą. Nebėra mūsų mergaičių. Širdys plyšta, skausmui apibūdinti neberandu žodžių.

Gyvenimas niekada nebebus toks, koks buvo. Niekas negrąžins mums šių nuostabių, gyventi troškusių žmonių, tačiau finansinė parama padėtų tėveliams atsitiesti greičiau“, – „Facebook“ rašė ji.

Norintys prisidėti prie paramos gedinčiai šeimai, tai gali padaryti pervesdami lėšas į šią sąskaitą: Laurynas Anoška; LT577300010152574986; Paskirtis: Parama

Portalas tv3.lt anksčiau aprašė avarijos aplinkybes. Sekmadienio popietę, apie 14 val., Vilniuje ant Valakampių tilto, Kareivių gatvėje, automobilis BWM rėžėsi į du lengvuosius automobilius „Toyota“ ir „Audi“. Tądien Vilniuje pliaupė lietus, kelio danga buvo slidi. Kaip BNS informavo sostinės policijos atstovė Loreta Kairienė, apie 14 val. automobilis BMW išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su priešpriešais atvažiuojančiais automobiliais „Toyota“ ir „Audi“.

Ugniagesiams teko vaduoti du prispaustus žmones. Per eismo įvykį žuvo 2003 metais gimęs BMW vairuotojas ir du panašaus amžiaus keleiviai – 2002 metais gimęs vaikinas ir 2003 metais gimusi mergina. 2001 m. gimusi keleivė buvo gydoma ligoninėje, reanimacijos skyriuje.

Pirmadienį paaiškėjo, kad mirė ir ji.

Prieš 5-erius metus toje pačioje vietoje – avarija baigėsi žūtimi Primenama, kad prieš 5-erius metus toje pačioje gatvėje ties Valakampių tiltu įvyko dar viena kruvina avarija. Tą kartą taip pat lijo lietus, kai 19-metė mergina, vairuodama „Peugeot“, išsuko į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su visureigiu BMW.

Portalas tv3.lt aprašė šio įvykio eigą. Tą dieną „Peugeot“ važiavo nuo Nemenčinės plento pusės. Patirties neturinti vairuotoja nesuvaldė automobilio – ji užvažiavo ant skiriamosios vejos, pralaužė atitvarus, persivertė ir atsidūrė priešpriešinėje eismo juostoje. Tada į „Peugeot“ atsitrenkė „BMW X5“. Netrukus pranešta, kad specialiosioms tarnyboms nepavyko išgelbėti 1998 metais gimusios vairuotojos gyvybės, ji žuvo.

Parašykite komentarą

Top