Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Kalėdinė Kauno „Žalgirio” dovana

Kalėdinė Kauno „Žalgirio” dovana

Martino Schillerio treniruojamas Kauno „Žalgiris“ 16-ojo Eurolygos turo rungtynėse „Žalgirio“ arenoje rezultatu 74:73 (22:16, 18:19, 16:16, 18:22) įveikė Miuncheno „Bayern“ ekipą. Pergalingą metimą beveik su sirena pataikė Marius Grigonis.

Paskutinėje „Bayern“ atakoje dvitaškį su pražanga pelnė N.Weileris-Babbas – 72:73. Per likusias 4 sekundes sudėtingą dvitaškį pataikė M.Grigonis, kuris padovanojo „Žalgiriui“ dar vieną pergalę – 74:73.

Pirmuosius „Žalgirio“ taškus rungtynėse sužaidus daugiau nei dvi minutes galingu dėjimu iš viršaus pelnė Joffrey Lauvergne, du taškus iš po krepšio pridėjo M.Grigonis, J.Lauvergne įdėjo dar kartą, o Artūras Milaknis pataikė iš toli – 9:6. Iš vidutinio nuotolio po minutės pertraukėlės pataikė Thomasas Walkupas, puolime kamuolį atkovojęs Paulius Jankūnas pelnė du taškus su pražanga, kitoje atakoje dvitaškiu su pražanga pasižymėjo M.Grigonis, o dar kitoje tą patį padarė Augustine‘as Rubitas – 20:11.

Po techninės varžovų trenerio pražangos baudos metimą realizavo Lukas Lekavičius, vieną iš dviejų pataikė P.Jankūnas – 22:16.

L.Lekavičius ir Rokas Jokubaitis pataikė po dvitaškį, T.Walkupas pataikė vieną baudos metimą, J.Lauvergne pataikė puskablį, o A.Milaknis iš po krepšio – 31:24. Du baudų metimus realizavo M.Grigonis, dvitaškį pridėjo P.Jankūnas, tritaškį pataikė A.Milaknis, o kėlinio pabaigoje dar du taškus įsirašė M.Grigonis – 40:35.

Po pertraukos abi komandos strigo puolime. Per pirmas keturias minutes vienintelį „Žalgirio“ dvitaškį pataikė M.Grigonis, o P.Jankūnas sumetė du baudų metimus – 44:39. Iš toli pataikė T.Walkupas, keturis taškus iš eilės surinko A.Rubitas, iš vidutinio nuotolio pataikė L.Lekavičius, o A.Milaknis smeigė dar vieną tolimą metimą – 56:51.

Paskutinio ketvirčio pradžią žalgiriečiai pralaimėjo 0:6 ir leido varžovams išsiveržti į priekį – 56:57. Tada du baudų metimus sumetė A.Rubitas, M.Grigonis ir N.Hayesas pataikė po tritaškį, bet įpusėjus kėliniui nutolti nepavyko – 64:65. M.Grigonis sumetė du baudų metimus, J.Lauvergne įdėjo kamuolį iš viršaus, o M.Grigonis surinko keturis taškus iš eilės ir likus žaisti mažiau nei minutei leido atitrūkti – 72:67. Varžovai pataikė tritaškį, apsigynė ir likus žaisti 8 sekundes turėjo kamuolį savo rankose.

„Žalgiris“: M.Grigonis 22, A.Milaknis 11, A.Rubitas 9 (5 atk. kam.), P.Jankūnas 8, J.Lauvergne 8 (6 atk. kam.), T.Walkupas 6 (4 rez. perd.), L.Lekavičius 5 (5 rez. perd.), N.Hayesas 3, R.Jokubaitis 2 (4 rez. perd.), M.Gebenas 0, K.Lukošiūnas 0.

„Bayern“: J.Reynoldsas 17, N.Weileris-Babbas 16, P.Zipseris 14.