Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Ingridą Šimonytę ragina atkreipti dėmesį į žemės ūkio ministro Kęstučio Navicko veiklą

Ingridą Šimonytę ragina atkreipti dėmesį į žemės ūkio ministro Kęstučio Navicko veiklą

www.siandien.info

Nepasitikėjimas ministru pareikštas šiandien vykusiame Žemės ūkio tarybos organizuotame susitikime Kauno rajone.

Ministras sulaukė daugybės priekaištų, tarp jų – ir dėl Žaliojo kurso. Jau dabar ant žemdirbių pečių gula pertekliniai reikalavimai. Martynas Puidokas iš Kelmės sakė, kad aplinkosaugininkų kasta ŽŪM tapo išrinktaisiais ir žemdirbio profesija niekinama, o neteisingi sprendimai pateisinami Lietuvos gamtos gelbėjimu.

Ministras žemdirbių nepasitenkinimą vadina mėginimu „nulaužti“ Žaliąjį kursą ir atsistatydinti neketina.

„Tvarka, kuri kuriama, mums pražūtinga. Tikiuosi, kad šiandien išgirsime, jog atstovaujate mums, ūkininkams, o ne konservatoriams“, – pradėdamas renginį šnekėjo J. Vilionis ir piktinosi Žemės ūkio ministerijos darbu – sakė, kad svarbiausias biurokrato darbas uždrausti ir nubausti.

Paskelbtas ir Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos laiškas su priekaištais ministrui.

Martynas Puidokas iš Kelmės sakė, kad aplinkosaugininkų kasta ŽŪM tapo išrinktaisiais ir žemdirbio profesija niekinama, o neteisingi sprendimai pateisinami Lietuvos gamtos gelbėjimu.

Po Lietuvos žemės ūkio tarybos išreikšto nepasitikėjimo, opozicinė Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) premjerę Ingridą Šimonytę ragina atkreipti dėmesį į žemės ūkio ministro Kęstučio Navicko veiklą.

Konservatorių į postą deleguotam K. Navickui sunku susidoroti su tenkančia atsakomybe, taigi sprendžiant situaciją nedelsiant turėtų įsikišti ir ministrų kabineto vadovė.

„Akivaizdu, jog ministrui sunku. Kyla grėsmė, jog toliau bus dar sunkiau. Ir žemės ūkio politikos gairių bei strategijų jam įgyvendinti nepavyks. Jeigu tavo santykiai su žemės ūkio bendruomene sprendžiami vos ne kumščiais, patenki į akligatvį, o tai gali tapti kliuviniu visai Vyriausybei įgyvendinant užsibrėžtus tikslus žemės ūkio srityje.Juk pokyčiai išsyk iššauks atmetimo reakciją, mat santykiai su bendruomene jau yra sugadinti. Šiam ministrui tikriausiai reikia ministerijos, kur nėra žmonių. Bendruomenės, su kuria nereikia šnekėtis“.

Parašykite komentarą

Top