Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Korupcinė schema, kuri, jei būtų buvusi sėkminga, druskininkiečiams galėjo kainuoti 11 mln. eurų?

Korupcinė schema, kuri, jei būtų buvusi sėkminga, druskininkiečiams galėjo kainuoti 11 mln. eurų?

,,Apie teisinę valstybę kalbu su dideliu nuogąstavimu ir tam tikru nepasitikėjimu“, – sako Druskininkų meras Ričardas Malinauskas.
Naujas Druskininkų traukos objektas – unikalus, į 45 metrų aukštį pakylėjantis Lynų kelias.

Druskininkų savivaldybės meras ir Lietuvos savivaldybių asociacijos naujai perrinktas prezidentas Ričardas Malinauskas atskleidė keturių politikų pavardes, kurie tendencingai ir nuosekliai siekė susidoroti. Tam buvo pasitelkta žiniasklaida, teisėsauga, politiniai ir verslo ryšiai.

„Nusprendžiau nebetylėti, nes politinis persekiojimas peržengė visas ribas. Konkrečiai įvardinau 4 asmenis, kuriuos įtariu veikus prieš mane. Buvau susitikęs su Eligijumi Masiuliu, kuris atskleidė kas ir kaip veikė prieš mane, patvirtino ryšius tarp politikų, verslininkų ir Liberalų sąjūdžio partijos narių. Gavau pažadą, kad jei kas nors kreipsis dėl su manimi susijusių istorijų, jis tai paliudys viešai”, – teigė R. Malinauskas.

Spaudos konferencijos metu R. Malinauskas įvardino 4 politikus, kurių tendencingi ir nuoseklūs veiksmai leidžia manyti, jog buvo veikiama siekiant pakenkti reputacijai ir paveikti politinius sprendimus Druskininkų mieste.Meras įvardijo dabartinį LR Seimo narį Lietuvos liberalų sąjūdžio atstovą Vitalijų Gailių, LR Seimo narį konservatorių Jurgis Razmą, LR Seimo narį konservatorių Arvydą Anušauską ir buvusį LR Aplinkos apsaugos ministrą, dabar Europos parlamentarą Valentiną Mazuronį.

R. Malinauskas įvardino 4 politikus, kurių tendencingi ir nuoseklūs veiksmai leidžia manyti, jog buvo veikiama siekiant pakenkti reputacijai ir paveikti politinius sprendimus Druskininkų mieste. Vienas iš jų – V. Mazuronis, Europos Parlamento narys

„Kol nebuvo garsiųjų laiškų ir Valstybės saugumo departamento (VSD) paviešintų pažymų, niekas netikėjo, kad politinis persekiojimas ir susidorojimas vyksta aukščiausiu lygiu. Per vieną valandą visų istorijų detaliai atskleisti neįmanoma, tačiau pasiryžau visas istorijas ir jose veikusius asmenis atskleisti. Vengiau konfrontuoti, netikėjau, kad verslo, teisėsaugos, žiniasklaidos ir politikos voratinklis veikia tokiu mastu“, – sakė R. Malinauskas.

Spaudos konferencijos metu meras teigė, jog buvo neparankus tam tikriems asmenims, todėl ir buvo bandoma su juo politiškai susidoroti.

„Vienas epizodas iš E. Masiulio ir LR Prezidentės susirašinėjimo atskleidžia visą esmę. Paviešintame laiške Prezidentė baiminasi keršto už kelis epizodus, kurių vienas – Vijūnėlės istorija. Žmonės bijo keršto tada, kai padaro ką nors blogo. Jeigu tyrimas Vijūnėlės istorijoje būtų vykęs pagal įstatymo raidę, kodėl reikia bijoti keršto?“, – stebėjosi R. Malinauskas.

Karolio Dineikos sveikatingumo parką spėjo pamėgti ir druskininkiečiai, ir kurorto svečiai.

Spaudos konferencijoje R. Malinauskas papasakojo ir iš E. Masiulio girdėtą istoriją kaip vienas didžiausių Druskininkų verslininkų Valdas Trinkūnas karštligiškai ieškojo ir galiausiai rado darbą iš Finansinių nusikaltimų tarnybos atleistam V. Gailiui.

Be to, atskleidė liberalų korupcinę schemą, kuri, jei būtų buvusi sėkminga, druskininkiečiams galėjo kainuoti 11 mln. eurų. R. Malinausko nuomone,  tai ir paaiškina, kodėl Druskininkų meras R. Malinauskas ir jo šeimos nariai buvo atakuojami teisėsaugos – nes tokios buvo politinės „zadanijos”.

siandien.info

Parašykite komentarą

Top