Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Kauno „Žalgirio“ krepšininkai dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė pergalingai

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė pergalingai

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė pergalingai. Kazio Maksvyčio auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 73:72 (20:19, 24:16, 11:21, 18:16) „FC Barcelona“ ekipą.

Keturiais taškais iš po krepšio pasižymėjo Laurynas Birutis, du baudų metimus sumetė Arnas Butkevičius, o Kevarriusas Hayesas pataisė netaiklų komandos draugo metimą – 28:27. E.Ulanovas surinko dar šešis taškus, R.Šmitas pataikė du tritaškius metimus, o kėlinio pabaigoje tritaškį su varžovo pražanga smeigė K.Evansas – 44:35.

Vidutinio nuotolio metimą realizavo I.Brazdeikis, metimu viena ranka pasižymėjo R.Šmitas, taškus įsiveržęs į baudos aikštelę taip pat pelnė ir Lukas Lekavičius – 50:41. Tiesa, tuomet trijų minučių atkarpą žalgiriečiai pralaimėjo dviženkliu skirtumu ir jau vijosi varžovus – 50:51. Penkiais taškais iš eilės į tai atsakė K.Evansas, bet po trijų kėlinių žalgiriečiai atsilikinėjo – 55:56.

„Žalgiris“: K.Evansas 18 (4 rez. perd.), E.Ulanovas 15 (7 atk. kam.), R.Šmitas 15 (5 atk. kam.), T.Dimša 6, I.Brazdeikis 6, A.Butkevičius 5, L.Birutis 4, L.Lekavičius 2, K.Hayesas 2 (5 atk. kam.), T.Cavanaugh 0, K.Lukošiūnas 0.

„FC Barcelona“: J.Vesely 12, C.Higginsas 10, R.Jokubaitis 10, T.Satoranskis 10.