Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Seimo narė Beata Petkevič paliko LLRA-KŠS

Seimo narė Beata Petkevič paliko LLRA-KŠS

www.siandien.info

Seimo narė B .Petkevič. Gintauto Kniukštos nuotrauka.

„Lenkija turi kuo skubiau palikti NATO ir ES ir sukurti sąjungą su Rusija. Tai bus stipriausia slavų šalių sąjunga, paremta krikščioniškomis ir šeimos vertybėmis, kuri bus naudinga Lenkijos piliečiams, o ne kažkam iš kitos vandenyno pusės“, – teigė buvęs Seimo narys, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) atstovas Zbignevas Jedinskis.

Seimo narė B .Petkevič iš karto kilus skandalui neslėpė savo pozicijos. Parlamentarė portalui patvirtino paliekanti LLRA-KŠS.

„Taip, aš priėmiau tokį sprendimą. Esu tikra tuo, esu jau išregistruota iš partijos narių“, – lrt.lt sakė Seimo narė. Kiek anksčiau, balandžio 1 dieną, partiją paliko dar viena įtakinga jos narė, Vilniaus tarybos narė Renata Cytacka. B.Petkevič iš karto kilus skandalui neslėpė savo pozicijos. Ji feisbuke rašė, kad laikas pagalvoti apie savo ateitį šioje partijoje.

„Nepalaikau, atsiriboju ir nesuprantu jo pareikštos nuomonės. Visų pirma kaip lenkė, kuriai būtent Lenkija suteikė išsilavinimą ir priglaudė po savo sparnu studijų metų laikotarpiui. Taip pat kaip bendrapartietė, kuri tikriausiai buvo viena iš tų nedaugelio, nepabijojusių sukritikuoti jo pasisakymų viešai priešrinkiminiu laikotarpiu.

Dabartinėje situacijoje noriu pasakyti tiesiai vieną seną, gerą ir jau paplitusį pasakymą: „Vilkas cirke nedalyvauja“. Ir būsiu dėkinga visiems tiems, kurie nelinksniuos mano pavardės prie kilusio skandalo, nes nei mano pažiūros, nei darbai neatspindi tokių pažiūrų. Gaila, kad įsismaginę LLRA-KŠS dusinimu veikėjai, t. y. manipuliatoriai-šantažistai, nenori to girdėti nei matyti, bet suprantu – tokios yra politinių žaidimų taisyklės“, – rašė Seimo narė.

Parašykite komentarą

Top