Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Klausimai Premjerui: ar jis žino, kad Landsbergių šeima verslą kuria valstybei priklausančiose biudžetinių įstaigų patalpose

Klausimai Premjerui: ar jis žino, kad Landsbergių šeima verslą kuria valstybei priklausančiose biudžetinių įstaigų patalpose

,,Lietuvoje yra galima vakarietiška, skaidri, atsakinga politika“, – teigia konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis.

Seimo nariai kreipėsi į Ministrą Pirmininką Seime dėl Gabrieliaus Landsbergio verslo ir TS-LKD narių padarytų pažeidimų žemės teisės srityje.

Seimo narių grupė kreipėsi į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį, kad jis atsakytų į klausimus apie valstybės turto ir infrastruktūros naudojimą vystant Gabrieliaus Landsbergio šeimos verslą bei konservatorių padarytus pažeidimus žemės teisės srityje. Į

Į klausimų sąrašą yra įtraukti klausimai apie tai, ar Premjerui žinoma, kad Landsbergių šeima verslą kuria valstybei priklausančiose biudžetinių įstaigų patalpose ir galimai išnaudoja biudžetines įstaigas.

Į klausimų sąrašą yra įtraukti klausimai apie tai, ar Premjerui žinoma, kad Landsbergių šeima verslą kuria valstybei priklausančiose biudžetinių įstaigų patalpose ir galimai išnaudoja biudžetines įstaigas. Be to, klausiama, kokia tokių patalpų kaina ir ar ji atitinka rinkos vertę bei teiraujamasi, kaip Premjeras vertina aplinkybę, kad valstybei kainuoja privatus Seimo nario G. Landsbergio verslo išlaikymas.

Seimo nariai teiraujasi Premjero nuomonės, ar sąžininga ir moralu, kad visų mokesčių mokėtojų pinigai yra nukreipiami į įtakingo politiko-verslininko šeimos pelną, galimai pasinaudojant ne tik biudžetinėmis įstaigomis, bet ir privačiais pensijų fondų pinigais, kurių pagalba kyla nauji Karalienės Mortos ugdymo įstaigų pastatai.

Kiti Ministrui Pirmininkui pateikti klausimai yra susiję su įtakingais konservatoriais, kurie, turimais duomenimis, galimai be savininkų žinios naudojosi svetima žeme ES išmokoms gauti ar įgijo žemę pažeidžiant teisės aktų nustatytus reikalavimus, dėl ko jiems gali grėsti ir prokuratūros persekiojimas.

Praėjusių Seimo rinkimų Valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašo lyderis S. Skvernelis.

Taip pat Seimo nariai prašo įvertinti faktą, jog Nacionalinė žemės tarnyba nesenai pripažino, kad įtakingam konservatoriui Vyriausiosios rinkimų komisijos nariui Viliui Semeškai neteisėtai atiduotas 0,2210 ha žemės valstybės žemės sklypas.

„Turimi duomenys tik patvirtina mūsų įtarimus, kodėl konservatoriai visomis išgalėmis siekia trukdyti aiškintis neskaidrias schemas, politinės korupcijos aplinkybes, kuriomis valstybės lėšos virsta milijoniniais atskirų politikų pelnais.

Premjero atsakymai dėl žemės teisės pažeidimų mums ir visuomenei padėtų suprasti, kodėl konservatoriai trukdė žemės ūkio srities parlamentiniam tyrimui ir, siekdami nukreipti visuomenės dėmesį, melavo, neva šio parlamentinio tyrimo nenori LVŽS ir jos lyderis Ramūnas Karbauskis. Atidžiai stebintys Seimo ir komitetų posėdžius, gali įsitikinti, jog būtent konservatorių balsai lėmė, kad tokia komisija nebūtų sudaryta”, – sako A. Širinskienė.

siandien.info

Parašykite komentarą

Top