Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Laikraštis ŠIANDIEN. Nuo šiol Lietuvos Prezidentas dirbs ne tik Vilniuje

Laikraštis ŠIANDIEN. Nuo šiol Lietuvos Prezidentas dirbs ne tik Vilniuje


Nuo šiol Prezidentas Gitanas Nausėda dirbs ne tik Vilniuje, bet ir šalies regionuose. Respublikos Prezidentas su komandos nariais vienai darbo dienai persikėlė į Utenos regioną, kur susitiko su vietos savivaldybių merais, Dusetose bendravo su miesto bendruomene ir mokiniais, susitiko su Utenos regiono žiniasklaida.

Susitikime su Utenos, Zarasų, Anykščių, Ignalinos, Molėtų rajonų merais ir Visagino vicemere šalies vadovas aptarė savivaldybių finansavimo ir skolinimosi galimybes, Utenos regionui kylančius didžiausius iššūkius ir regioninį bendradarbiavimą.

Susitikime buvo aptarta kelių būklė, kelio Vilnius-Molėtai remonto planai, kalbėta apie pramonės parkų steigimo problemas, Visagino AE uždarymo darbus. „Norisi susipažinti su regiono situacija ne sėdint kabinete, Vilniuje, o atvažiuojant ir susitinkant su žmonėmis, kurie atsakingi už regioninės politikos vykdymą.

Didžiausia ir pasikartojanti problema, kurią aš matau daugelyje savivaldybių, yra efektyvaus ir abipusio bendradarbiavimo tarp centrinės valdžios ir regioninės valdžios, savivaldybių, trūkumas“, – teigė Prezidentas pridurdamas, kad regioninės politikos, tokios, kuri būtų ne tam tikro miesto, bet centriniu lygiu koordinuojama politika, šiuo metu nėra.

Plačiau apie Prezidento išvyką laikraštyje ŠIANDIEN.

Parašykite komentarą

Top