Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis paragino Vakarų šalių lyderius „sekti Jungtinės Karalystės pavyzdžiu“

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis paragino Vakarų šalių lyderius „sekti Jungtinės Karalystės pavyzdžiu“

www.siandien.info, spaudos pranešimai

Faceebook nuotr.

Netikėtas Didžiosios Britanijos ministro pirmininko Boriso Johnsono vizitas į Ukrainą. „Dėl ryžtingo prezidento Zelenskio vadovavimo ir nenugalimo Ukrainos žmonių didvyriškumo bei drąsos, Putino siaubingi tikslai žlunga“, – pareiškė jis po susitikimo su V. Zelenskiu, teigiama Premjero biuro pranešime.

Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnsonas, viešėdamas Kyjivve, pažadėjo Ukrainai perduoti šarvuočių ir priešlaivinių raketų, o penktadienį Kyjive lankėsi Kyjive Europos Komisijos vadovė Ursula von der Leyen  ir Europos Sąjungos užsienio politikos vadovas Josepas Borrellis, o šeštadienį Austrijos kancleris Karlas Nehammeris.

Karas Ukrainoje tęsiasi, iš šalies pabėgo daugiau kaip 4,4 mln. žmonių. Ukrainiečių duomenimis, nukauta jau daugiau nei 19 tūkstančių rusų karių. Šeštadienį pranešta apie trečią apsikeitimą belaisviais – Ukraina susigrąžino 12 kariškių ir 14 civilių. Šalia Bučos esančiame kaime rasta dar viena masinė kapavietė, kurioje, kaip teigiama, daugiau nei 200 kūnų.

Parašykite komentarą

Top