Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Lietuvai – apdovanojimas už ES fondų poveikio vertinimą

Lietuvai – apdovanojimas už ES fondų poveikio vertinimą

Finansų ministerijos inicijuotą ES fondų investicijų poveikio gyvenimo kokybei, socialinės atskirties ir skurdo mažinimui Lietuvoje vertinimą Europos Komisija išrinko geriausiu užimtumo, darbo įgūdžių ir socialinės aprėpties srityje.

Apdovanojimas Lietuvai įteiktas EK organizuotoje 7-oje vertinimo konferencijoje.

Vertinimą, kaip ES fondų investicijos prisidėjo prie skurdo ir socialinės atskirties mažinimo bei užimtumo didinimo kartu su išorės ekspertais atliko Finansų ministerijos ir kitų institucijų darbuotojai.

Be to, tarp geriausiųjų apdovanotas ir EK inicijuotas bei finansuotas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei išorės ekspertų atliktas pilotinis Aktyvių darbo rinkos priemonių kontrafaktinis vertinimas.

Birželio 16–17 dienomis Sofijoje (Bulgarija) Europos Komisijos surengė 7-ąją vertinimo konferenciją „Orientacija į rezultatus: kaip veikia ES Sanglaudos politika“. Joje buvo aptarti ankstesni Sanglaudos politikos periodai ir 2014–2020 m. laikotarpio iššūkiai.

Konferencijos metu taip pat buvo apdovanoti ES struktūrinių fondų ir Sanglaudos fondo investicijų efektyvumo vertinimo konkurso nugalėtojai. Konkurse buvo nominuoti vertinimai mokslinių tyrimų ir inovacijų, verslo rėmimo, užimtumo, darbo įgūdžių ir socialinės aprėpties, aplinkos ir transporto infrastruktūros bei administravimo gebėjimo stiprinimo srityse. Iš viso Europos Sąjungos valstybės konkursui pateikė daugiau kaip 90 atliktų analizių, kurios buvo vertinamos pagal taikytos metodologijos tinkamumą ir išvadų bei rekomendacijų aktualumą ES tolimesnei sanglaudos politikai.

Renginį Bulgarijoje organizavo EK Regioninės ir miestų politikos bei Užimtumo, socialinių reikalų ir aprėpties generaliniai direktoratai.

Parengta pagal Finansų ministerijos inform., www.finmin.lt

Parašykite komentarą

Top