Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Mokslo ir verslo dialogui skatinti – INFOBALT stipendijos

Mokslo ir verslo dialogui skatinti – INFOBALT stipendijos

BNS spaudos centro ir ,,Nova media“ pranešimu,  asociacija INFOBALT, bendradarbiaudama su IT sektoriaus įmonėmis, šeštą kartą investavo į jaunųjų mokslininkų ateitį – geriausiais pripažintų mokslinių tiriamųjų darbų autoriams buvo įteiktos vardinės stipendijos.

2Per šešerius metus INFOBALT stipendijos skirtos jau daugiau nei 40-iai fizinių ir technologijos mokslų krypčių jaunųjų tyrėjų, o bendra stipendijų fondo suma pasiekė beveik 35 tūkst. Eur.

„Aukštosios technologijos, didesnė pridėtinė vertė ir išsilavinęs jaunimas yra Lietuvos kelias į savarankišką ir klestinčią visuomenę. Skatiname Lietuvos jaunuosius mokslininkus siekti akademinių aukštumų ir į tai pirmiausia  žiūrime kaip į socialinę asociacijos pareigą. Sudėtingus tyrimus vykdantiems jauniems mokslininkams reikia finansinės paramos, o ypač – kontaktų su šalies verslu, todėl tikimės, kad mūsų pavyzdžiu paseks ir kiti sėkmingo verslo atstovai“, – teigė INFOBALT prezidentas Tomas Vitkus.

Į asociacijos INFOBALT teikiamas stipendijas gali pretenduoti Lietuvos mokslų akademijos organizuojamos jaunųjų mokslininkų konferencijos laureatai. Šiais metais laimėtojai buvo atrinkti iš 38 kandidatų. 4,5 tūkst. Eur stipendijų fondas šiemet skirtas penkioms vardinėms ir keturioms paskatinamosioms INFOBALT stipendijoms. Asociacijos stipendijų rėmėjais kasmet tampa inovatyvaus IT verslo atstovai, kurie ne tik remia, bet ir patys dalyvauja vertinant jaunųjų mokslininkų darbus.

Parašykite komentarą

Top