Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Naujas ŠIANDIEN numeris:„Kas gali jiems nušviesti protą nežlugdyti mūsų krašto”

Naujas ŠIANDIEN numeris:„Kas gali jiems nušviesti protą nežlugdyti mūsų krašto”

www.siandien.info

„Kas gali jiems nušviesti protą nežlugdyti mūsų krašto,, negriauti per amžius nusistovėjusių žmonių gyvenimo tradicijų, papročių, etninės gyventojų sudėties ir įprastos gyvensenos. Viskas jau daroma prievartos, nesiskaitymo su niekuo ir žmonių žeminimo principais.

Lietuva vieninga turbūt niekada ir nebuvo. Visais vystymosi etapais buvo savų išdavikų, prisitaikėlių, koloborantų ir tiesiog savo tautos žudikų. Daug istorijoje esame turėję užgrobėlių ir  ne kartą buvome vergų rolėje. Bet šitas etapas yra ypatingas, su pačios mūsų tautos išsigimimais, kuriuos pramiegojome žavėdamiesi sočia Europa.

Dabar joje liekame tik ubagais ir dar  su vidiniais, savais išnaudotojais, kurie dažnai žiauresni savo žmonėms  už svetimšalius užgrobėjus. Reiškia, reikia tikrai vienytis, nusiimant blizgančias karūnas, teks bandyti išgirsti kitus, suprasti, atleisti ir eiti vienu keliu.

 Sunku net įsivaizduoti, kiek žmonių vėl kraunasi lagaminus ir tuoj kels sparnus iš tokios betvarkės. Tų, kas bando čia sugrįžti, laukia daug nemalonių staigmenų. Jiems teks susipažinti  su beteise Lietuva, su valdžios prievarta ir pažeminimu. Ar jie tam pasirengę?

 Manau, gyvendami kitur, jie stebi, kuo virsta jų gimtas kraštas ir kur jie bando sugrįžti. Mes tokie ne vieni, šito maro apsėstos ir kitos šalys, pinigų srautai valdo viską, o per pandemijos priedangą, jie labai lengvai brukami į atviras nužmogėjusių valdininkų kišenes…“

Dainininko Romo Dambrausko interviu laikraščiui ŠIANDIEN: „Dar kartą įsitikinau – tai Lietuvos genocidas, kuris tik stiprėja ir plečiasi“.

Naujas ŠIANDIEN numeris jau prekyboje. Prenumerata www.prenumeruok.lt

Parašykite komentarą

Top