Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Prekyboje naujas laikraščio ŠIANDIEN numeris

Prekyboje naujas laikraščio ŠIANDIEN numeris

www.siandien.info

„Visuotinėje žmogaus teisių deklaracijoje įrašyta, kad „visi žmonės gimsta laisvi ir lygūs savo orumu ir teisėmis, jiems yra suteiktas protas ir sąžinė, ir jie turi elgtis vienas su kitu kaip broliai“. Juk net ir karalius, akademikas ar olimpinis čempionas – vis tiek tik žmogus.

Bet dar apstu galvojančių, kad kai kurie žmonės yra vertingesni už kitus. Miestietis už kaimietį, vadovas už pavaldinį, baltasis už juodaodį, vyras už moterį, suaugęs už vaiką, sveikas už ligotą, stiprus už silpną, politikas už rinkėją, o ypač – turtingas už vargšą.

Dėl didėjančios socialinės atskirties žmonės atsiskiria ir vieni nuo kitų, stiprėja susvetimėjimo ir beprasmybės jausmas, o ryšiai su visuomene silpnėja. Jie jaučiasi vieniši ne tik daugybe baitų užtvindytame informacijos vandenyne, bet ir būdami minioje. Tokius žmones kur kas lengviau valdyti.

Pasaulis iki šiol nesupranta, kad gamta yra visų, ne tik žmogaus namai, kad ji yra vienintelis mūsų materialinių bei dvasinių išteklių šaltinis. Kas nesupranta gamtos ritmų ir kaitos, tas yra pasmerktas silpnėti ir tapti pažeidžiamu. Beatodairiškai augantis vartojimas žaloja ribotą ekologinę sistemą ir sukelia civilizacijos pagrindams gresiantį pasaulinį atšilimą”.

Rytoj prekyboje naujas laikraščio ŠIANDIEN numeris ir jo priedas SENGIRĖ. ŠIANDIEN prenumerata www.prenumeruok.lt

Parašykite komentarą

Top