Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Prisiminta konvencija dėl veiksmų prieš prekybą žmonėmis

Prisiminta konvencija dėl veiksmų prieš prekybą žmonėmis

www.siandien.info

Gruodžio 2 d., penktadienį, 9 val., Seimo Kovo 11-osios Akto salėje vyks tarptautinė konferencija „10 metų kovos su prekyba žmonėmis – laimėjimai ir iššūkiai“.

Šiemet sukanka dešimt metų, kai Lietuva ratifikavo Europos Tarybos konvenciją dėl veiksmų prieš prekybą žmonėmis. Dešimtmečio sukaktis – puiki proga įvertinti per prabėgusį laiką pasiektą progresą ir identifikuoti svarbiausius iššūkius, kuriuos, kovodama su prekyba žmonėmis, vis dar patiria Lietuvos valstybė. 

Šiuo tikslu Seime organizuojama tarptautinė konferencija, kurioje svečiai iš užsienio ir Lietuvos įvertins Lietuvos institucijų ir organizacijų pažangą kovoje su prekyba žmonėmis, palygins Lietuvos padėtį su užsienio valstybių patirtimi, analizuos svarbiausius dabarties iššūkius ir įvertins naujas, efektyvias kovos su prekyba žmonėmis priemones.

Pasak vieno iš konferencijos organizatorių, Seimo Žmogaus teisių komiteto nario Arūno Valinsko, prekyba žmonėmis yra vienas tamsiausių praėjusiųjų amžių palikimų, juodinančių mūsų visuomenes dar ir šiandien.

Parašykite komentarą

Top